Dizi

Hudutsuz Sevda Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi

Hudutsuz Sevda Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi

 

Now TV ekranlarının en popüler yapımlarından kabul edilen Hudutsuz Sevda dizisi bildiğimiz suretiyle 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Hudutsuz Sevda Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi sorularına cevap vereceğiz.

Now TV ekranlarında 21 Eylül 2023 Perşembe günü 1.bölümüyle birlikte seyircisi ile ilk kez buluşan Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Merve Honca, Asuman Dubak şeklinde adlar yer ediniyor.

Hudutsuz Sevda Yeni Sezon Ne Zaman?

Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Asuman Dubak ve Burak Sevinç’in yer almış olduğu Hudutsuz Sevda dizisi 30 Mayıs 2024 Perşembe günü 1.sezonunu tamamlamıştı. Sevilen dizinin 2.sezonu için de onay çıktı. Dizinin set ekibi Ağustos ayında çekimlere başlamış olacak. Halil İbrahim ve Yasemin’in yaşamış olduğu vakaları mevzu alan dizinin oyuncu ekibine da yeni adlar dahil olacak.

Ağustos ayında setlere çıkacak olan Hudutsuz Sevda dizisi Eylül ayının ikinci haftasında tekrardan seyircisi ile buluşacak. NOW TV gösterim akışında ise dizi aynı günüde kısaca perşembe günleri yayımlanmaya devam edecek. Yapımcı Fatih Aksoy ise yaz döneminde oyuncularla sözleşme imzalamaya devam ediyor.1720350291 11 Hudutsuz Sevda Yeni Sezon Ne Zaman 2Sezon Tarihi

Hudutsuz Sevda 2.Sezon Tarihi

NOW TV ekranlarında Eylül ayında tekrardan seyircisi ile buluşacak Hudutsuz Sevda dizisi averaj 4.00-6.00 reyting alıyordu. İzlenme sıralamalarında ilk 3 de yer edinen Hudutsuz Sevda dizisi Ağustos ayında setlere çıkıyor. Dizinin sürem finalinde neler olmuştu;

Nihat, Halil İbrahim’i kaçırmış ve işkence etmişti. Halil İbrahim, Nihat’ın elinden kurtulmayı başarmıştır. Zeynep ve Halil İbrahim, birbirlerini sevmelerine karşın boşanmaya gitmişlerdir. Mahkeme çıkışında Halil İbrahim’i vururlar. Zeynep, Halil İbrahim’e yerde sarılmış olur. Bakalım Halil İbrahim’in akıbeti ne olacak.

 

Hudutsuz Sevda Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu