Dizi

Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor?

 

Now TV ekranlarının en popüler yapımlarından kabul edilen Hudutsuz Sevda dizisi sürem finali hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu haberimizde Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor? sorularına cevap bulacağız.

2.sezonu öncesi bazı ayrılıkların yaşandığı Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosunda  Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Merve Honca, Asuman Dubak benzer biçimde popüler ve deneyimli adlar içeriyor.

Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman?

NOW TV ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan Hudutsuz Seda dizisinin ikinci sezonu için onay çıktı. İlk sezonuna 21 Eylül 2023 Perşembe günü başlamış olan Hudutsuz Sevda dizisi izlenme sıralamalarında gününde piyasaya çıkan İnci Taneleri dizisinin derhal arkasında içeriyor.

İzlenme sıralamalarından oldukça memnun olan Hudutsuz Sevda dizisi için NOW TV yönetimi yeni sezonda da dizi devam etsin sonucu aldı. Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sevinç benzer biçimde adların yer almış olduğu dizi 1.sezonuna 30 Mayıs itibariyle veda edecek. Sevilen dizinin oyuncu ekibinden bilinmiş olduğu suretiyle Asiye karakterine yaşam veren Esra Dermancıoğlu ayrılmıştı.1714720420 575 Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman 1Sezon Ne Zaman Bitiyor

Hudutsuz Sevda 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor?

İlk sezonu itibari ile oldukça güzel bir süreci geride bırakan Hudutsuz Sevda dizisi 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sürem finali meydana getirecek. Oyuncu kadrosunda büyük bir değişikliğe gitmesi beklenmeyen dizinin 2.sezonuna Eylül ayında tekrardan seyircisi ile buluşması planlanıyor.

Hudutsuz Sevda Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle