Hudutsuz Sevda Rızvan Leto Neden Ayrıldı? Burak Sergen Dönecek Mi?

0

Hudutsuz Sevda Rızvan Leto Neden Ayrıldı? Burak Sergen Dönecek Mi?

 

Now TV ekranlarının  en popüler yapımı olan Hudutsuz Sevda dizisinden yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Rızvan Leto karakterine yaşam veren Burak Sergen’in veda etmiş olduğu haberi kulislerde yankılandı.

34.Bölümüyle birlikte 1.sürem finalini meydana getiren Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Merve Honca, Asuman Dubak, Burak Segen şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer alıyordu.

Hudutsuz Sevda Rızvan Leto Neden Ayrıldı?

1961 doğumlu deneyimli oyuncu Burak Sergen Hudutsuz Sevda dizisine sürem finali ile birlikte veda ettiğini duyurdu. Böylelikle Rızvan Leto karakteri sevilen diziye veda etmiş oldu. Karadeniz’in en köklü ailelerinden olan Leto ailesinin baş karakteriydi. Halil İbrahim’in Karadeniz’e dönmesi kargaşaya dönüşmüş sadece Rızvan galip gelmişti. Rızzvan Leto son bölümde bilinmiş olduğu suretiyle nikah masasına oturmuştu.

Dizinin 2.sezonu için oyuncularla tek tek anlaşan Hudutsuz Sevda yönetimi yeni sürem için Burak Sergen ile anlaşamadı. Senaryosu bittiği için diziden ayrılan Burak Sergen Eylül sezonu için yeni teklifleri değerlendiriyor. Bakalım Hudutsuz Sevda dizisinden ayrılan Burak Sergen’in yeni adresi neresi olacak?1718053841 914 Hudutsuz Sevda Rizvan Leto Neden Ayrildi Burak Sergen Donecek Mi

Burak Sergen Hudutsuz Sevda’ya Geri Dönecek Mi?

Hudutsuz Sevda dizisine sürem finali olan (34) bölümüyle birlikte veda eden Burak Sergen dizinin 2.sezonu için yapımcı ile anlaşamadı ve diziye veda etti. Dizideki ana karakterlerden önde gelen Rızvan Leto karakteri ile vedalaşıldı. Burak Sergen şu günlerde menajeri Buket Kahraman ile birlikte yeni projelerle antak kalma aşamasında.

Hudutsuz Sevda Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.