Dizi

Hudutsuz Sevda Ceylan Öldü Mü? Esengül Aypek Neden Ayrıldı?

Hudutsuz Sevda Ceylan Öldü Mü? Esengül Aypek Neden Ayrıldı?

Hudutsuz Sevda Ceylan Öldü Mü? Esengül Aypek Neden Ayrıldı?

 

Hudutsuz Sevda Ceylan Öldü Mü? NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından önde gelen Hudutsuz Sevda dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Ceylan karakterine yaşam veren Esengül Aypek’in vedası yaşandı.

2.Sezonu için NOW yönetiminden onay çıkan Hudutsuz Sevda dizisinde son olarak Asiye karakterine yaşam veren Esra Dermancıoğlu’nun vedası fazlaca konuşulmuştu. Perşembe günlerinin favori dizilerinden önde gelen Hudutsuz Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Esra Dermancıoğlu, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Merve Honca şeklinde adlar içeriyor.

Hudutsuz Sevda Ceylan Öldü Mü?

NOW TV ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan Hudutsuz Sevda dizisinde bomba bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Ceylan karakterine yaşam veren güzel oyuncu Esengül Aypek’in ayrılığı gündem oldu. Ceylan karakteri Asiye tarafınca vurularak ölecek.

Halil İbrahim’in hayatına başta desteğe muhtaç bir kız olarak gelen ve İbrahim’in evli olmasına karşın ona ilgi gösteren Ceylan son dönemde amacına ulaşmıştır. Ceylan ve  Halil İbrahim bir fazlaca yakınlaşmıştır. Planlı bir iş olsa da plan aksamıştır. Yılmaz Marten’i öldüren Ceylan’ı son bölümde Asiye vuracak ve böylelikle Ceylan karakteri diziden ayrılmış olacak.1715413618 866 Hudutsuz Sevda Ceylan Oldu Mu Esengul Aypek Neden Ayrildi

Esengül Aypek Hudutsuz Sevda Neden Ayrıldı?

Asiye tarafınca vurularak öldürülen Ceylan karakterine yaşam veren Esengül Aypek toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla birlikte ekip arkadaşlarına da veda etti. Esra Dermancıoğlu ile birlikte Hudutsuz Sevda dizisinden ayrılan Esengül Aypek’in senaryoda olan hikayesi tamamlandı. Böylelikle birlikte Esengül Aypek diziye takrardan geri dönmeyecek.

Hudutsuz Sevda Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız 

Yorum ekle