Dizi

Holding Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu)

Holding Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu)

 

Atv ekranlarının yeni yapımı Holding Oyuncuları belli oldu. Dizide Musa Uzunlar, Macit Koper, Ali İl şeklinde adlar başrol olarak yer alacak. Dizinin yapımcılığını ise Limon Film üstüne alıyor.

ATV ekranlarının yeni yapımı Holding dizisi senaristliği ile dikkatleri üstüne çekiyor. Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizde Dünya özgür dalış rekorunu elinde bulunduran bir kadının öyküsünü konu alıyor. Dizideki bu hanım Ülkenin en büyük Holding’ini ele geçirmek için kardeşleri ve mafya ile karşı karşıya gelecek.

Holding Oyuncuları

Musa Uzunlar

Holding Oyuncuları içinde yer edinen Musa Uzunlar  22 Nisan 1959 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 65 yaşlarının içinde olan tecrübeli oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı ‘İskender Büyük’ karakteri ile bilinmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Musa Uzunlar daha ilkin  Fatmagül’ün Suçu Ne?, Poyraz Karayel, Kurtlar Vadisi Gladyo, Karanıklar Çiçeği, Hayatımın Şansı şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Macit Koper

Tecrübeli oyuncu Macit Koper’de Holding dizisi oyuncuları içinde yerini aldı. Son olarak Ne Gemiler Yaktım dizisinde Tevfik karakterine yaşam veren Macit Koper 1 Mart 1944 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 80 yaşlarının içinde olan oyuncu Lcc Tiyatro Okulunda dersler almıştır. Tecrübeli oyuncu daha ilkin Yargı, O Kız, Hakim, Avlu şeklinde yapımlarda da rol almıştır.1718753997 417 Holding Oyunculari Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu

Ali İl

Holding Oyuncuları içinde yer edinen Ali İl 16 Kasım 1981 Niğde doğumludur. 2024 yılı itibari ile 43 yaşlarının içinde olan yakışıklı oyuncu lisans eğitiminin arkasından oyunculuk dersleri almıştır. Tiyatro ile süregelen kariyerine yükselerek devam eden Ali İl, Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Sadrettin karakteri ile bilinmektedir. Başarılı oyuncu daha ilkin Aşk 101, Bu şekilde Bitmesin, Baba, Sadakatsiz, Mucize Doktor, Savaşçı şeklinde dizilerde de rol almıştır.blank

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu