Hatiç’den Karamürsellilere Unutulmaz Konser

0

Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103.yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Karamürsel Belediye Başkanlığı tarafınca “Hatic&New Orkestra” konseri düzenlendi. Karamürsel Belediyesi İlhan Çınar Alanında meydana gelen konserde Karamürselli Sanatçı Hatiç ve New Orkestra ilçe halkına unutulmaz bir şölen yaşattı.Hatiç birbirinden güzel şarkıları seslendirerek, konser alanını dolduran Karamürsellileri doyasıya eğlendirdi.

BAŞKAN ÇALIK’A TEŞEKKÜR 

Hatiç senelerdir Karamürsel’de sahne almayı hayal ettiğini belirterek, “Sevgili hemşerilerim, hepiniz hoş geldiniz. Karamürsel’imizin kurtuluşu şimdiden mübarek olsun. Bu güzel organizasyonu hazırlayan ve bizlere kıymet veren Sevgili Karamürsel Belediye Başkanım Ahmet Çalık ve kıymetli ekibine fazlaca teşekkür ediyorum” dedi.

Hatiç’den Karamürsellilere Unutulmaz Konser
Hatiç’den Karamürsellilere Unutulmaz Konser

ÇİÇEK TAKTİM EDİLDİ 

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı İlkay Kaya ise sanata ve sanatçıya devamlı destek olacaklarını belirterek, Sanatçı Hatiç ve New Orkestra’ya göstermiş oldukları performans için teşekkür ederek çiçek takdiminde bulunmuş oldu. İlhan Çınar alanında meydana gelen konsere Karamürsel Başkan Yardımcısı İlkay Kaya, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Abanoz, CHP İlçe Başkanı Anıl Aksu ve yönetimi, CHP Kadın Kolları Başkanı Nurcan Ünal, CHP İlçe Başkanı Anıl Dinç ve fazlaca sayıda davetli katıldı.

Hatiç’den Karamürsellilere Unutulmaz Konser

Leave A Reply

Your email address will not be published.