Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat’ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

0

Sevgili Koç Ve Yükselen Koç Burçları

Haftaya arkadaşlıklar, dernekler , toplumsal guruplarla ilgili mevzular gündeminizde başlıyorsunuz.Daha özgür olmak istediğiniz zamanlar.Arkadaslarla yada dahil olduğunuz dernek, vakıf şeklinde guruplarla kısa yolculuklar planlayabilirsiniz.Hafta ortası daha içinize kapanık ve izole olmak isteyebilirsiniz.Problemlerinizi icsellestirmemelisiniz bu günlerde.Zehirlenmelere su ve sudan gelebilecek rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz.Kandirilma ve dolandırılmalara da ek olarak dikkat etmenizi tavsiye ederim.cuma ve cumartesi ise kendinizi tedavi ve motive etme mevzusunda talihli günler . Hareketli zamanlar geçirebilirsiniz.Pazar günü bilhassa gelirleriniz mevzusunda talihli bigün.Para kazanmak adına projeleriniz var ise harekete geçmeli fırsatları değerlendirmelisiniz.

Mutlu haftalar.

@Cheriastroloji

Sevgili Boğa Ve Yükselen Boğa Burçları

İş hayatınızda verecek olduğunuz mühim kararlarınız yeni başlangıçlar ve seviye getirebilir. Değişime açık olmanız ve risk almanız gerekebilir. Bu ortamda ki hanımefendiler ile yaşanacak bazı sıkıntılar olabilir. Parasal konulardaki iniş çıkışlar sizi karar vermekte zor durumlara sokabilir. Arkadaşlarınız ile planlar yapabilir toplumsal çevrenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru toplumsal çevrenizde bazı olayların gün yüzüne çıkması birazcık canınızı sıkabilir. Kendinizle zaman geçirmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ayrıca geçmişte almış olduğunuz duygusal darbeler tekrardan gündeme gelebilir.

Mutlu Haftalar

@Astrolog__meltem

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili İkizler Ve Yükselen İkizler Burçları

Bu hafta vergiler, krediler ve borçlarla ilgi yeni ödeme planları yapabilirsiniz. Eş gelirinde artış gözlemlenebilir. Hafta geneli duygulularınızı ifade etmekte daha kontrollü ve gerçekçi olduğunuzu fark edebilirsiniz. Çocuklar üstündeki sorumluluğunuz her zamankinden daha çok olabilir. Yurtdışı iş gezileri ve uzun seyahatler için uygun zamanlar. Hafta ortası kariyer hayatınızda duygusallıktan çıkıp kendinize daha çok güvenmelisiniz. Hafta sonu sakarlıklara fazladan dikkat etmekte yarar var. Sağlıkta üreme organlarında duyarlılık yada enfeksiyon görülme olasılığı oldukça yüksek.

Sağlıklı ve mutlu haftalar.

@astroaysegul

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Yengeç Ve yükselen Yengeç Burçları

Haftaya birazcık daha ruhsal, spritüel alana ilgi duyarak başlayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi dinleyip ruhunuzla olan iletişimi arttırmak için meditasyon yapmanızı önerebilirim. Hafta süresince yaşayacağınız bu içe dönüş size fazlaca iyi gelecektir. Aynı zamanda yengecin duygusallığı sizi nostalji yaşatarak anılarınıza götürebilir. Ani girebileceğiniz değişik ruh halleri ara ara sizi zorlayabilir ya da mutlu edebilir. Haftanın ikinci yarısında ise yoğun duygusallığınız devam ederken değişik kültürlere, düşüncelere ilgi duyar hale gelebilirsiniz. Belki de uzaklardan gelen bir tanıdığınız size coşku, sevinç, hareket katabilir. Kariyerinizde ise yeni fikirler, projeler öne sürebilir, atılımlarda bulunabilirsiniz. Yine de adımlarınızı dikkat ederek atmakta yarar var.

Mutlu haftalar…

@tuba.gundogdu

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Aslan Ve Yükselen Aslan Burçları

Haftaya ikili ilişkileriniz, partneriniz ve ortaklıklarınızla ilgili mevzularla başlıyorsunuz.eşiniz, partneriniz yada ortağınızla yaşayacağınız problemlerden dolayı ani yaşamsal kararlar almamanız da yarar var. Ekip çalışmalarına ve ortaklıklara açık olduğunuz bir haftadasınız. Veya birilerine yardım etme eğiliminde olabilirsiniz. Yeni bir işe adım atmak, gündelik rutinlerinizde yenilik yapmakla ilgili planlarınız var ise hafta başlangıcında pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Bu hafta gündemlerinizden biri sıhhat, diş, bel ve eklem ağrılarına karşı kontrollerinizi dikkatsizlik etmemenizi tavsiye ederim. Hafta ortasına doğru Hafta sonuna doğru uzun seyahatler gündeme gelebilir, yurtdışı işlerinizle ilgili sonuçlar alabilirsiniz.

Mutlu haftalar

@astrocansu89

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Başak Ve yükselen Başak Burçları

Hafta başlangıcında kendinizi emek harcama hayatınıza odaklanmış, daha çok iş, mesuliyet almak ister şekilde bulabilirsiniz. Bu süreç, bu konum kariyerinizi de destek atacaktır. Eğer yazışma, teknoloji üstüne yeni proje planlarınız var ise da güzel bir dönem içindesiniz. Fakat bu yoğun gidişat sağlığınızı, ayaklarınızı zorlayabilir, ani mide, sindirim sorunları yaşayabilirsiniz. Bedeninize kulak vermeyi de dikkatsizlik etmeyin. Hafta ortasına doğru gündeminize ikili ilişkilerinizde dahil olabilir ve duyguların daha yoğun yaşandığı bir süreç seyredebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınız da size keyif verecek, duygularınızı destekleyecektir. Hafta sonunda ise daha fazlaca kendi merkezinize çekilebilirsiniz. Fakat çevrenize karşı sert ve öfkeli bir üslup sergilemekten uzak durmaya çalışın. Sevdiklerinizi kırma durumu da söz mevzusu olabilir.

Mutlu haftalar arzuluyorum..

@mihriban_dikenli

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları

Bu haftaki ana gündeminiz aile ve yaşam alanınız. Ailevi mevzularla ilgili iniş çıkışlar yaşanabilir. Anne ve babayla yazışma problemleri yaşanıyorsa bu tarz şeyleri çözmek için tam zamanı. Yaşam alanınızı düzene sokmak ve küçük dokunuşlarla yenilemek isteyebilirsiniz. Ayrıca gayrimenkul alım ve satımı mevzusunda talih sizden yana olacak bunu kesinlikle değerlendirmelisiniz. Hafta içi çocuklar üstünde duygusal baskılara sebep olabiliriz , birazcık daha onların dilinden anlamaya çalışmalısınız. Hafta sonu eşlerle küçücük çatışmalar yaşanabilir , sakin kalıp anın tadını çıkarın. Hafta geneli Baş ağrıları ve baş dönmeleri, Güneş çarpmaları yaşanabilir.Sıcak havalarda su tüketimini birazcık daha arttırmakta yarar var.

Sağlıklı ve mutlu haftalar.

@astroaysegul

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Akrep Ve Yükselen Akrep Burçları

Gündeminizi aile konularının meşgul edeceği bir haftaya başlıyorsunuz. Ailenizle olan ilişki ve tutumlarınıza daha duyarlı yaklaşmanızı önerebilirim. Sergileyeceğiniz sert çıkışlar kırıcı sonuçlar doğurabilir. Aynı zamanda göstereceğiniz hassasiyette size maddi – tinsel mükafatlar getirebilir. Eğer arsa, menkul kıymet üstüne alım-satım planınız var ise dikkatli adımlar atmanızı, mümkünse beklemenizi önerebilirim. Hafta ortasında sizi, daha toplumsal, eğlence dolu, hareketli bir süreç bekliyor. Bu süreçte çocuklarla da iletişiminizin artacağı duygusal bir hal içinde olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise iş mevzularına yönelebilir, yeni düşünce ve atılımlarda bulunabilirsiniz. Duygusallıktan ziyade akılcı bir yaklaşımla yapacağınız girişimler, kariyerinizi destekleyecektir. Şansınızın bolca olacağı yedi gün arzuluyorum.

Sevgiler

@mihriban_dikenli

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Yay Ve Yükselen Yay Burçları

Haftaya enerjiniz yüksek ve hareketli başlıyorsunuz. Kısa seyahatler, iş görüşmeleri, imzalar, sözleşmeler ile beraber yazışma trafiğiniz bir fazlaca yoğun. Yeni iş görüşmeleri ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız için adımlar atabilir, uzun süredir yapmak istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Zihinsel olarak sizi özgür hissettiren rahatlatan aktivitelerde bulunabilir ve bazı durumları umursamayan bir tavırla karşılayabilirsiniz. Arkadaş ve toplumsal çevrenizle ilgili bir ekip tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde alınganlıklara açık ve duyarlı davranabilirsiniz. Evinizle ilgili gelir gider dengeniz gündeme gelebilir eviniz için fazladan harcamalar yapabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeleri alabilir ve maddi kaynaklarınızda hareketlilik yaşanabilir. Sağlık açısından kulak, burun, boğaz ağrıları enfeksiyonlar yara, kesik ve yanıklar olabilir dikkatli olmakta yarar var mutlu haftalar.

Sevgiler..

@astrologzuhalyuksel

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Oğlak Ve Yükselen Oğlak Burçları

Haftaya maddi geliriniz ve kazanç konularınız ile başlıyorsunuz. Parasal anlamda hafta başlangıcında talihli olacaksınız. Emeklerinizin karşılığını yada beklediğiniz bir maddi geliri bu hafta alabilirsiniz. Hafta ortasında eğitim, eş, ortaklık ile ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı kısa seyahatlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ılımlı ve sakin olan ruh halinizden uzaklaşıp daha agrasif bir ruh haline geçiş yapabilirsiniz. Eşiniz yada ortağınız ile yazışma kaynaklı bazı problemler yaşanabilir. Sakinliğinizi korumanızda yarar var. Baş bölgesi ile ilgili sakarlık ve yaralanmalara dikkat edilmeli. Hafta sonunu çocuklarınızla ayırabilir yada hobilerinizle ilgilenerek keyifli süre geçirebilirsiniz.

Sevgiyle kalınca.

@astrotucc

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Kova Ve Yükselen Kova Burçları

Haftaya kişisel mevzularla başlıyorsunuz. Kendinizi ön planda tutacağınız bir kaç gün sizi bekliyor. Hayatınızda bazı köklü değişimler yapmak isteyebilirsiniz.Daha fazla sosyalleşebilir yada arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Dış görünümünüz ile ilgili değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız açısından beklenmedik bazı problemler yaşanabilir dikkatli olmanızda yarar var. Genel olarak maddi açıdan talihli bir haftada olacaksınız. Ruh haliniz hafta sonuna doğru birazcık daha agrasif olacaktır. Ani hiddet patlamaları yaşayabilir ve etrafınıza karşı acelesi, sabırsız davranabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Hafta sonu planlamanızı aileniz ile gerçekleştirmek kendinizi iyi hissetmenizi elde edecektir.

Sevgiyle kalınca.

@astrotucc

Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor? Dilan Polat'ın Astroloğu Hilal Saraç Yazdı!

Sevgili Balık Ve Yükselen Balık Burçları

Haftaya başlarken ruhsal farkındalık yaşayıp dış dünyadan izole olmak isteyebilirsiniz iç dünyanıza yönelip ruhsal ve tinsel gelişme yaşayabilirsiniz. Disiplinli olup mesuliyet almaya çalışırken bir yandanda kendinizi öz güvensiz hissedebilirsiniz fakat tinsel anlamda kuvvetli olduğunuz için üstesinden gelebilirsiniz bu hafta sanata olan ilginiz artabilir fotoğraf ve müzik önceliginiz olacaktır. sevgili balıklar 22 haziran oğlak dolunayı arkadaşlarınızla ilgili mühim kararlar almanızı sağlamış oldu. Bu hafta sizin için ev ve aile mevzuları mühim olup kardeşleriniz tarafınca sınanırken çocuklarınızla daha kaliteli zaman geçirmek sizi mutlu edecektir. Sevgili balıklar duygusal anlamda yeni başlamış olacak olan ilişkinizde devamlılık söz mevzusu olabilir keyfini çıkartın ön yargılı olmayıp anı yaşayın bu hafta size önerim bol miktarda su içip meditasyon yapın

Mutlu haftalar.

@nigar._kose

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.