Dizi

Güzelin Hikayesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Güzelin Hikayesi Oyuncuları Hare

Güzelin Hikayesi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

2024 senesinde gösterime girecek olan Güzelin Hikayesi Filmi oyuncuları netleşti. Filmin oyuncu kadrosunda Melisa Döngel, Fikret Kuşkan ve Burak Sevinç başrol olarak yer alacak.

2024 Haziran ayında sete çıkacak olan Güzelin Hikayesi filmin yıl sonunda gösterime girecek. Kapadokya’da çekimlerine başlanan filmimizde Melisa Döngel HARE karakterine yaşam verecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Selahattin Sancaklı oturacak. Güzel isminde bir at da filme damga vuracak.

Güzelin Hikayesi Oyuncuları

Melisa Döngel (Hare)

Güzelin Hikayesi Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer alacak Melisa Döngel 18 Eylül 1999 doğumludur. İstanbul doğumlu güzel oyuncu 2024 yılı itibari ile 25 yaşlarının içindedir. 176cm uzunlukta ve 54kg olan Melisa Döngel oyunculuk eğitimlerini  Osman Yağmurdereli Sanat Merkezinden almıştır. Güzel oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Ceren Başar karakteri ile bilinmektedir. Başarılı oyuncu daha ilkin Kiracı, Aşk Ağlatır, Sadakatsiz, Bizim Hikaye, Elif benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Burak Sevinç

27 Ekim 1985 doğumlu yakışıklı oyuncu Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Boyu 1.88 olan oyuncu üniversitesini 2. senesinde terk ederek müzisyenliğe ağırlık vermiştir. Bir zamanlar Behzat Gerçekler yönetimindeki Enbe Orkestrasında müzisyenlik icra eden Burak Sevinç oyunculuğa da 2011 senesinde Babam İçin yapımında rol alarak adım atmıştır. 2011 yılından sonrasında ise Söz,  Kırmızı Oda, Leke ve Roza benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.Burak Sevinc resimleri

Fikret Kuşkan

22 Nisan 1965’de Arnavut kökenli bir ailede dünyaya gelen tecrübeli oyucu  13 yaşlarında babasını yitirmiştir. Bu yıllarda marangozluk, pazarcılık ve tezgahtarlık benzer biçimde işler yaparak ailesine yardım etmeye çalışmıştır. Lisedeyken edebiyat öğretmeninin yardımıyla oyunculuk mesleğini benimsemiştir. 1986’da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvar Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Sis, 9, Hititler ve Erkekler benzer biçimde yapımlarda rol alan Kuşkan şimdi ise Güzelin Hikayesi filmimizde rol almaya hazırlanmaktadır.blank

Yorum ekle