Dizi

Güzel Filmi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu 2024)

Güzel Filmi Oyuncuları Hare

Güzel Filmi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu 2024)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Güzel Filmi Oyuncuları netleşti. Filmde Melisa Döngel başrol olarak yer alacak. Filmin çekimlerine Kapadokya’da başlandı.

2024 Haziran ayında sete çıkacak olan Güzel Filminde son dönemlerin en popüler oyuncularından önde gelen Melisa Döngel başrol olarak yer alacak. Aşk temalı bir film olacak olan Güzel Filmi Kapadokya bölgesinde çekilecek. Melisa Döngel Filmde Hare karakterine yaşam verecek. Hare’nin filmimizde Güzel adlı bir atı da olacak.

Güzel Filmi Oyuncuları

Melisa Döngel (Hare)

Güzel Filmi Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Melisa Döngel filmimizde Hare karakterine yaşam verecek. 18 Eylül 1999 İstanbul doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 25 yaşlarının içindedir. 176cm boyundaki oyuncu 54kg’dır. Oyunculuk eğitimlerini Osman Yağmurdereli Sanat Merkezinden alan güzel oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Ceren Başar karakteri ile bilinmektedir. Güzel oyuncu daha ilkin Kirli Sepeti, Kusursuz Kiracı, Aşk Ağlatır, Sadakatsiz, Bizim Hikaye, Elif benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.

Değerli Takipçilerimiz, Güzel Filmi Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. En güncel ve doğru bilgiler için takipte kalınız!

Yorum ekle