Dizi

Gönül Dağı 5.Sezon Ne Zaman? 2024 Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

Gönül Dağı 5.Sezon Ne Zaman? 2024 Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

 

TRT 1 ekranlarının en sevilen yapımı olan Gönül Dağı dizisi bildiğiniz suretiyle 8 Haziran 2024 Cumartesi günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Gönül Dağı 5.Sezon Ne Zaman? 2024 Yeni Sezon Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

TRT 1 ekranlarında tam bir yaprak dökümü olan Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda büyük değişimler yaşanıyor. Dizinin 4.sezonunda Muammer ve Zahide’nin vedası fazlaca konuşulmuştu. Yeni oyuncuların da yeni sezonda dahil olacağı dizinin kadrosunda Berk Atan, Cihat Suvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Burak Can, Burak Haktanır, Özcan Varaylı, Merve Yıldız şeklinde adlar içeriyor.

Gönül Dağı 5.Sezon Ne Zaman?

8 Haziran 2024 Cumartesi günü 4.sezonuna son veren Gönül Dağı dizisinin yeni sürem hazırlıkları başladı.  142.bölümüyle birlikte sürem finali icra eden Gönül Dağı ekibi yeni sürem için oyuncularla tek tek antak kalma yoluna gitmeye başladı. Tatil döneminde olan ekibin Temmuz ayının sonunda setlere çıkması umut ediliyor. 5.Sezonuna başlamış olacak olan Gönül Dağı dizisinin başrolleri olan Berk Atan, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk’ün yeni sezona bomba bir öykü ile girmesi umut ediliyor.

Bildiğiniz suretiyle 4.sürem finali bölümünde (142) Elif’in erken doğumu başlamıştı. Elif ve bebeğinin yaşamının tehlikede olduğu söylenmişti. Öte taraftan Selma’nın başının dönüşü Gülsüm Öğretmen’i fazlaca endişelendirmişti. Bir yanda yaprak dökümü bir yanda da baharın geldiği dizide Erkan ve Filiz’in istemesi olacak mı soruları da akıllara geldi. Tüm bunların yeni sezonda netliğe kavuşacağı dizi Eylül’ün ilk iki haftası seyircisi ile tekrardan buluşacak.1718447848 421 Gonul Dagi 5Sezon Ne Zaman 2024 Yeni Sezon Baslangic Tarihi

Gönül Dağı 2024 Yeni Sezon Başlangıç Tarihi

4.Sezon sürem finalinin nefesleri kestiği Gönül Dağı dizisi Ağustos ayında setlere çıkacak. Oyuncu ekibine yeni adların de dahil olacağı dizi Eylül ayının ikinci haftasında seyircisi ile buluşması umut ediliyor. Dizi tahmini olarak 7 Eylül 2024 Cumartesi 143.Bölümüyle birlikte ekran severler ile tekrardan buluşacak.

Gönül Dağı Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu