Dizi

Gönül Dağı 138.Bölüm Çalan Şarkı Ne? (Bu Nasıl Bir Sızı) Sevgiliye

Gönül Dağı 138.Bölüm Çalan Şarkı Ne?

Gönül Dağı 138.Bölüm Çalan Şarkı Ne? (Bu Nasıl Bir Sızı) Sevgiliye

 

TRT 1 ekranlarının en sevilen yapımı olan Gönül Dağı dizisinde yeni bir fon müziği bestelendi. Dizinin 138.Bölümünde çalan şarkıyı bu haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Cumartesi günlerinin olmazsa olmaz dizilerinden kabul edilen Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunda Berk Atan, Cihat Suvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Burak Can, Burak Haktanır, Özcan Varaylı, Merve Yıldız şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor. Sevilen dizi 8 Haziran 2024 Cumartesi günü 142.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getirecek.

Gönül Dağı 138.Bölüm Çalan Şarkı Ne?

3 Amcaoğlunun Gedelli nahiyesinde yaşamış olduğu birbirinden amanız vakaları mevzu alan dizide 138.Bölümde akıllarda uzun süre duracak bir beste yankılandı. Başarılı ses sanatçısı Niran Ünsal dizide ‘Sevgiliye’ isminde yeni bir fon müziği besteledi. Şarkının sözlerindeki ‘Bu Nasıl Bir Sızı, dili yok, rengi yok. Tasviri Yok, Kor Bir Ateş şeklinde sözler akıllarda kalıcı oldu.

Gönül Dağı dizisinde çalan şarkılar son günlerde gündem olmaya devam ediyor. ‘Sevmenin Zamanı Yok’ şeklinde sözlerle seyirciyi derinden etkileyen Sevgiliye adlı şarkıyı tecrübeli sanatçı Niran Ünsal besteliyor. Şarkıyı Youtube toplumsal medya platformunda Niran Ünsal- Sevgiliye yazarak aratabilirsiniz.

Gönül Dağı 138.Bölümünde Çalan Şarkıyı Linke Tıklayarak Dinleyebilirsiniz:

Son Bölümlerde Aşk temalı içerikleri ile gündeme gelen dizide Semra Öğretmen bilinmiş olduğu suretiyle Hafıza kaybı yaşamıştı. Onun hafızasını yerine getirmeye çalışılmıştı. Elifle Kenan çiftinin kız evlatlarının akıbeti ise merak mevzusu. Bakalım 139.Bölümde neler yaşanacak?1716641055 681 Gonul Dagi 138Bolum Calan Sarki Ne Bu Nasil Bir Sizi

Gönül Dağı Dizisi Sezon Finali Ne Zaman? 2024

Yorum ekle