Dizi

Gonca Sarıyıldız Kimdir? Kötü Kan Nurgül Kim? Sevgilisi

Gonca Sarıyıldız Kimdir? Kötü Kan Nurgül Kim? Sevgilisi

 

NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kötü Kan dizisinde Nurgül karakterine yaşam verecek olan Gonca Sarıyıldız 1986 Ankara doğumludur. Bu haberimizde  Gonca Sarıyıldız Kimdir? Kötü Kan Nurgül Kim? Sevgilisi sorularına cevap vereceğiz.

NOW TV ekranlarının yeni yapımı olan Kötü Kan dizisi oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Ertan Saban, Damla Sönmez, Savaş Özdemir, Gonca Sarıyıldız, Savaş Özdemir şeklinde adlar yer ediniyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizide eski polis Kartal ve Mafya kızı Nazan’ın çarpıcı yaşam öyküsünü anlatacak.

Kötü Kan Nurgül Kim?

Kötü Kan dizisinin oyuncu ekibine son olarak güzel oyuncu Gonca Sarıyıldız katıldı. Sarıyıldız dizide Nurgül karakterine yaşam verecek. NOW TV ekranlarında piyasaya çıkan dizide Nurgül karakteri Fevzi’nin imam nikahlı eşi olarak seyirci ile buluşacak. Bakalım Nurgül, Fevzi’yi böylece kabul edebilecek mi?

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Son olarak NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kötü Kan dizisinde Nurgül karakteriyle seyirci karşısına çıkan Gonca Sarıyıldız 10 Şubat 1986 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 38 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitiminin arkasından oyunculuk dersleri de alan Gonca Sarıyıldız 168cm uzunlukta ve 52kg’dır. Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Fatma Hatun karakteri ile adım atmıştır.1718790340 329 Gonca Sariyildiz Kimdir Kotu Kan Nurgul Kim Sevgilisi

Gonca Sarıyıldız Dizileri

  • Kötü Kan- Nurgül
  • Verda- Funda
  • Benim Tatlı Yalanım- Hande
  • Seviyor Sevmiyor- İrem
  • Bedel- Nazan
  • Diğer Yarım- Zeynep
  • İnadına Yaşamak- Deniz
  • Muhteşem Yüzyıl- Fatma Hatun

Gonca Sarıyıldız Sevgilisi

İnstagramda @sariyildizgonca kullanıcı adıyla yer edinen Gonca Sarıyıldız’ın ortalama olarak 150 bin takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun paylaşımlarında sevgilisini de görmekteyiz.blank

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu