Dizi

Gölgede 39 Derece Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Gölgede 39 Derece Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Gölgede 39 Derece Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde gösterime girecek olan Gölgede 39 Derece Oyuncuları netleşti. Temmuz ayının ilk haftasında gösterime girecek olan filmin başrollerinde Ayça Aşin Turan ve Furkan Andıç rol alacak.

2024 senesinde gösterime girecek olan Gölgede 39 Derece Filminin başrolleri Ayça Aşin Turan ve Furkan Andıç oldu. En son Meryem dizisinde birlikte rol alan ikili bu kez de Gölgede 39 Derece filmimizde partner olarak yer alacak. Tunç Şahin’in yönetmen olarak yer almış olduğu film ‘aşk’ temalı olacak. Merakla beklenen Filmin senaristliğini ise Uygar Şahin yazdı.

Gölgede 39 Derece Oyuncuları

Ayça Aşin Turan(*39*)

Gölgede 39 Derece Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Ayça Aşin Turan 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. 2024 yılı itibari ile  ile 32 yaşlarının içindedir. Çocukluklarında başladığı oyunculuk kariyerine almış olduğu eğitimlerle üzerine koyarak devam etmiştir. Lisans eğitiminin peşinden temel oyunculuk dersleri ve kamera önü eğitimi alan güzel oyuncu 167cm uzunluğunda ve 52kg’dır. Ayça Aşin Turan daha ilkin Kader Bağları, Hakan Muhafız, Ada Masalı, Menajerimi Ara, Arıza  benzer biçimde yapımlarda da başrol olarak yer almıştır.

Furkan Andıç(*39*)

Gölgede 39 Derece Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Furkan Andıç 4 Nisan 1990 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşlarının içindedir. 190cm  uzunluğunda ve 86kg’dır. Yeditepe Üniversitesi Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin peşinden reklam filmleri ile tv hayatına atılan Furkan Andıç Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Selim İnan karakteri ile bilinmektedir. Başarılı oyuncu daha ilkin Her Yerde Sen, Meryem, Kaçak Gelinler benzer biçimde dizilerde de rol almıştır.Furkan Andic resimleri

Yorum ekle