Geleceğe Mektuplar Oyuncuları (Netflix)

0

Geleceğe Mektuplar Oyuncuları (Netflix)

 

Netflix ekranlarında yayımlanacak olan Geleceğe Mektuplar Oyuncuları netleşti. Dizide Hazal Kaya ve Ali Atay başrol olarak yer alacak. Cenk Ertürk’ün yönettiği diziyi

Dünyanın en popüler dizi/film platformu Netflix, ülkemiz için yeni bir proje daha hazırlıyor. Türk içeriklerinin globalde de oldukça izlendiği biliniyor. Bunlardan bir yenisi de Geleceğe Mektup dizisi oldu. Çekimlerine İstanbul’da başlanan diziyi Cenk Ertürk yönetiyor. Dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak tasarlandı.

Geleceğe Mektuplar Oyuncuları

Hazal Kaya

Geleceğe Mektuplar Oyuncuları içinde başrol olarak yer alacak Hazal Kaya 1 Ekim 1990 Konya doğumludur. Aslen Gaziantepli olan oyuncu 2024 yılı itibari ile 34 yaşlarının içindedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Şov Sanatları Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonrasında oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu daha ilkin Menajerimi Ara, Bizim Hikaye, Misafir, Sorgu Odası şeklinde dizilerde rol almıştır. 2019 senesinde Ali Atay ile dünya evine giren Hazal Kaya Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Nihal karakteri ile bilinmektedir.

Ali Atay

Eşi Hazal Kaya ile partner olacağı konuşulan Ali Atay 20 Nisan 1976 Rize doğumludur. Leyla ile Mecnun dizisinin Mecnun’u ve Son Yaz dizisinin Savcısı Selim Kara karakterleri ile tanınan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu daha ilkin Mutlu Ol Yeter, Leyla ile Mecnun, Son Yaz şeklinde yapımlarda rol almıştır.1719324925 764 Gelecege Mektuplar Oyunculari

Değerli Takipçilerimiz, Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Geleceğin Mektupları dizisi oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.