Dizi

Gaddar Yakışıklı Kimdir? Batuhan Büyükacaroğlu Kim? Sevgilisi

Gaddar Yakışıklı Kimdir? Batuhan Büyükacaroğlu Kim? Sevgilisi

Gaddar Yakışıklı Kimdir? Batuhan Büyükacaroğlu Kim? Sevgilisi

 

Gaddar Yakışıklı Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Gaddar dizisinde Yakışıklı karakterine Batuhan Büyükacaroğlu yaşam verecek.

NOW TV ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Gaddar dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sümeyye Aydoğan, Çağatay Ulusoy Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Fatih Berk Şahin, Onur Saylak, Neslihan Yeldan, Laçin Ceylan, Batuhan Büyükacaroğlu, Itır Esen, Alper Çankaya, Deniz Özerman, Aytek Şayan, Sercan Batik, Doğanay Ünal, Erol Afşin, Erdal Yıldız, Erdal Özyağcılar, Afra Karagöz benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Gaddar Yakışıklı Kimdir?

Her cuma seyircisi ile buluşmaya devam eden Gaddar dizisine yeni adlar dahil olmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde ‘Adnan Oktar’ mevzusu işlenmişti. Bu yapılanmaya hanım kabul eden isim ise Yakışıklı kod adlı kişidir. Dizide Yakışıklı karakterine genç oyuncu Batuhan Büyükacaroğlu yaşam verecek.

Batuhan Büyükacaroğlu Kim?

Gaddar dizisinde Yakışıklı kod adlı karaktere yaşam veren Batuhan Büyükacaroğlu Karabük Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin arkasından modelliğe yönelmiş ve 2016 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında aday olmuştur. 2024 Yılı itibari ile 28 yaşlarının içindedir. 187cm uzunluğunda ve 80kg’dır. Modellik yarışmasının derhal arkasından oyunculuk dersleri almıştır. Ayrıca başarıya ulaşmış isim Fenerbahçe’ye ayrı bir sempatizm de duymaktadır.1714725006 808 Gaddar Yakisikli Kimdir Batuhan Buyukacaroglu Kim Sevgilisi

Batuhan Büyükacaroğlu Boyu Kilosu

Yakışıklı oyuncu Batuhan Büyükacaroğlu 187cm uzunluğunda ve 80kg’dır.

Batuhan Büyükacaroğlu Sevgilisi

İnstagramda @batuhanbuyukacaroglu kullanıcı adıyla yer edinen yakışıklı oyuncunun ortalama olarak 40 bin takip edeni ve 50 gönderisi bulunmaktadır. Yaptığımız araştırmalar sonucu oyuncunun sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık. Oyuncunun sevgilisinin olmadığını düşünüyoruz.

Gaddar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle