Dizi

Gaddar Teyze Kimdir? Ece Özdikici Kim? Sevgilisi

Gaddar Teyze Kimdir? Ece Özdikici Kim? Sevgilisi

Gaddar Teyze Kimdir? Ece Özdikici Kim? Sevgilisi

 

NOW TV ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Gaddar dizisinde Teyze karakterine güzel oyuncu Ece Özdikici yaşam verecek. Bu haberimizde Gaddar Teyze Kimdir? Ece Özdikici Kim? Sevgilisi sorularına cevap bulacağız.

NOW TV ekranlarında her cuma 20.00’da seyircisi ile buluşan Gaddar dizisi oyuncu kadrosunda Aytaç Uşun, Fatih Berk Şahin, Onur Saylak, Neslihan Yeldan, Laçin Ceylan, Batuhan Büyükacaroğlu, Itır Esen, Alper Çankaya, Deniz Özerman, Aytek Şayan, Sercan Batik, Doğanay Ünal, Erol Afşin, Erdal Yıldız, Erdal Özyağcılar, Afra Karagöz, Sümeyye Aydoğan, Çağatay Ulusoy benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Gaddar Teyze Kimdir?

Henüz yeni sürem için akıbeti netleşmeyen Gaddar dizisine son olarak Teyze karakteri katılıyor. Güzel oyuncu Ece Özdikici dizide Teyze lakaplı bir karaktere yaşam verecek. Karakterin konuk oyuncu olarak yer alması umut ediliyor. Teyze karakterinin dahil olması ile birlikte yer yerinden oynayacak? Bakalım Gaddar yeni sezonda seyircisi ile buluşmaya devam edecek mi?

Ece Özdikici Kim?

Son olarak Gaddar dizisinde Teyze karakterine yaşam veren Ece Özdikici 2 Temmuz 1982 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 42 yaşlarının içinde olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ile hemen hemen çocuk yaşlarında tanışan Ecem Özdikici Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Songul Umman karakteri ile tanınmıştır. Başarılı oyuncu daha ilkin Yasak Elma, Erkek Severse, Benim Adım Melek, Kadın, Poyraz Karayel, Cinayet benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.1714765923 619 Gaddar Teyze Kimdir Ece Ozdikici Kim Sevgilisi

Ece Özdikici Sevgilisi

İnstagramda  @eceozdikici kullanıcı adıyla yer edinen Ece Özdikici’nin ortalama 200 bin takip edeni bulunmaktadır. Başarılı oyuncunun hem toplumsal medya hem de medyada çıkan haberlerini inceledik ve sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Gaddar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

 

Yorum ekle