Dizi

Gaddar Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

Gaddar Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

Gaddar Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi

 

NOW TV ekranlarının beğenilen dizisi Gaddar için  final sonucu netleşti. Now Tv yönetimi Kızıl Goncalar ve Hudutsuz Sevda dizisi haricinde ki yayında olan öteki dizileri bitirme sonucu aldı. Now TV yönetimi 2024 2025 sezonunda bir tek Kızıl Goncalar ve Hudutsuz Sevda dizisi yayında olacak. Gaddar dizisi esasen tek sürem olarak planlanmıştı. Now Tv yönetimi daha ilkin imzaladığı sözleşmeyi uzatmama sonucu aldı.

Bu haberimizde Gaddar Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon Finali Tarihi’ni sizlerle paylaşacağız. Gaddar dizisi ne yazık ki hiçbir süre sürem finali yapamayacak. Gaddar dizisi için final sonucu alındı.

1715429988 147 Gaddar Sezon Finali Ne Zaman 1Sezon Finali Tarihi

Eski adıyla FOX yeni adıyla NOW TV ekranlarında cuma günleri seyircisi ile buluşan Gaddar dizisi oyuncu kadrosunda  Sümeyye Aydoğan, Çağatay Ulusoy Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Fatih Berk Şahin, Onur Saylak, Neslihan Yeldan, Laçin Ceylan, Itır Esen, Alper Çankaya, Deniz Özerman, Aytek Şayan, Sercan Batik, Doğanay Ünal, Erol Afşin, Erdal Yıldız, Erdal Özyağcılar, Afra Karagöz şeklinde adlar yer ediniyor.

Gaddar Sezon Finali Ne Zaman?

NOW TV ekranlarında her cuma 20.00’da seyircisi ile buluşan Gaddar dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğan şeklinde adlar yer ediniyor. Son olarak Afra Karagöz’ün oyuncu ekibine dahil olduğu dizi izlenme sıralamalarında Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizilerinin derhal arkasında 3.sırada yer ediniyor.

19 Ocak 2024 Cuma günü ilk bölümüyle seyircisi ile buluşan dizi şimdilik NOW TV’nin beklentilerini karşılıyor. Aksiyon dizisi olarak süregelen projede Çağatay Ulusoy başrol olarak yer ediniyor. Dağhan ve Aydan’ın çarpıcı öyküsünü mevzu alan dizi sürem finali yapmayacak.

Gaddar dizisinin reytingleri düşük olduğundan Gaddar dizisi sürem finali değil final meydana getirecek.

blank

Gaddar 1.Sezon Finali Tarihi

Dağhan ve Aydan ve destek elemanlar Müdür, Kurt, Oya, Şengül şeklinde adların yer almış olduğu Gaddar dizisinin final zamanı mayıs 2024 olarak planlanıyor. Mayıs 2024 sonunda Gaddar dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Eğer Gaddar dizisi mayıs ayında 5 ve üstü reytingler alabilirse bu durumda Gaddar diz

Dizinin zamanı netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Gaddar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle