Genel

Farah Zeynep Abdullah’tan Mehmet Ali Erbil’in Ekrana Dönmesine Sert Tepki: “Ne Kadar Mal Bir Kanal”

Farah Zeynep Abdullah'tan Mehmet Ali Erbil'in Ekrana Dönmesine Sert Tepki: "Ne Kadar Mal Bir Kanal"

Mehmet Ali Erbil Turnike Programıyla Geri Dönüyor

Mehmet Ali Erbil, seneler devam eden sıhhat problemlerinin arkasından “Turnike” adlı programla ekranlara geri dönüyor. Kanal D, Erbil’in dönüşünü tanıtan fragmanı “İşte parmağın sahibi geldi” notuyla toplumsal medya hesaplarından paylaştı. Bu paylaşıma Abdullah’tan gelen tepki ise gündeme oturdu.

Sosyal Medyada Tartışma Yaratacak Yorum

Farah Zeynep Abdullah, Kanal D’nin tanıtımına verdiği yanıtla toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı. Meşhur oyuncu, “Iyy ne kadar da mal bir kanal” yorumunu yaparak, Kanal D’yi eleştirdi. Bu yorum, toplumsal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kısım Abdullah’a destek verirken, bir kısım da yorumu gereksiz ve kaba buldu.

Farah Zeynep Abdullah'tan Mehmet Ali Erbil'in Ekrana Dönmesine Sert Tepki:

Mehmet Ali Erbil’in Ekranlara Dönüş Fragmanı

Erbil, fragmanda şu ifadeleri kullandı: “Parmağın sahibi geldi. Duyduk ki hepimiz parmağı tartışıyormuş. Size asla yakıştıramadım. Bu parmağın gerçek sahibi Mehmet Ali Bey’den başkası olabilir mi? Tabii bunda da benim parmağım var. Yeni değil, geri geldi. Coşmak için, eğlenmek için, gani gani vermek için… Ne vakit mı? Parmaktan sonrasında… Bağcılar’da giderken sağda, dönerken solda… Parmağı takip edin.”

Farah Zeynep Abdullah'tan Mehmet Ali Erbil'in Ekrana Dönmesine Sert Tepki:

Erbil’in programının ne vakit başlamış olacağı hemen hemen açıklanmadı, sadece dönüşü şimdiden büyük bir merak ve münakaşa mevzusu oldu.

Yorum ekle