Dizi

Esas Oğlan Oyuncuları (Gain)

Esas Oğlan Oyuncuları

Esas Oğlan Oyuncuları (Gain)

 

Gain dijital platformunda yayımlanacak olan Esas Oğlan Oyuncuları netleşti. Dizide Hadise ve Seda Bakan başrol olarak yer alacak. Esas Oğlan dizisinin 2024 yılının yaz döneminde seyircisi ile buluşması umut ediliyor.

Gain Dijital platformunun yeni yapımı Esas Oğlan dizisi oyuncu ekibi ile dikkatleri üstüne çekiyor. Müzisyen kimliği ile tanınan Hadise dizide hanım başrol olarak yer alacak. Oyuncu kimliği ile ilk kez rol alacak olan Hadise’nin performansı iyi mi olacak? Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu Esas Oğlan dizisinin ilk sezonu 8 bölüm olarak tasarlandı.

Esas Oğlan Oyuncuları

Hadise Açıkgöz

Esas Oğlan Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer edinen Hadise 22 Ekim 1985 Belçika doğumludur. 2024 yılı itibari ile 39 yaşlarının içinde olan güzel isim 169cm boyundadır. Mehmet Dinçerler ile olan kısa birlikteliği ile son dönemde gündeme gelen Hadise 2009-2010 yılları aralığında Eurovision yarışmasında ülkemizi de temsil etmiştir. Aşk Kaç Beden Giyer, Düm Tek Tek, Ufak Bir Yol, Hay Hay, benzer biçimde şarkıları olan Hadise, O Ses Türkiye yarışmasında da uzun bir dönem jüri olarak yer aldı. Başarılı ses şu günlerde Kerem Bursin adı ile anılmaktadır.

Seda Bakan

Yakın arkadaşı Hadise ile birlikte Esas Oğlan dizisinde başrol olarak yer alacak Seda Bakan 10 Ekim 1985 Kocaeli doğumludur. 2024 yılı itibari ile 39 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Sakarya Üniversitesinden mezun olduktan sonrasında oyunculuk dersleri almıştır. Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Feyza karakteri ile tanınan Seda Bakan 171cm uzunluğunda ve 56kg’dır. Daha ilkin Behzat Ç, Mucize Doktor, Zeytin Ağacı  benzer biçimde yapımlarda rol alan Bakan, 2014 senesinde Ali Erel ile evliliğe ilk adımını atmıştır.1717613957 880 Esas Oglan Oyunculari Gain

Yorum ekle