Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2024 3.Sezon Tarihi

0

Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2024 3.Sezon Tarihi

 

Hafta İçi Her Gün saat 19.00’da seyircisi ile buluşan Esaret dizisi geçtiğimiz dönem 2.sezonuna son vermişti. Bu haberimizde Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2024 3.Sezon Tarihi sorularına cevap bulacağız.

Kanal 7 ekranlarının günlük dizileri içinde yer edinen Esaret dizisi oyuncu kadrosunda  Cenk Torun, Mahassine Merabet, Ali Yağız Durmuş,  Hilal Anay, Melehat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Sinem Karaçoban, Gözde Erdem, Öncil Aktarıcı, Bilek Orundaş, Bersu Göksel, Arzu Canpolat, Mia Elif Ocal benzer biçimde adlar içeriyor.

Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Esaret dizisi için yeni sürem 9 eylül 2024 pazartesi akşamı saat 19:00’da başlaması planlanıyor.

Temmuz ayında 2.sürem finalini meydana getiren, Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün seyircisi ile buluşan Esaret dizisini Ayhan Itina yönetiyor. Senaryosu ile dikkatleri üstüne çeken dizi Eylül ayının ikinci haftasında tekrarda seyircisi ile buluşacak. Ağustos ayının son haftası çekimlerine başlanacak dizinin birkaç bölüm yığın yapması planlanıyor.

Dizinin 2.sezonunda birçok isim ekibe veda etti. Bu adlardan bazıları şu şekilde:

  • Mustafa Can Savaş (Aliço)
  • Onur Büyükdurak (Cihangir Demirhanlı)
  • Başak Durmaz (Vuslat)

Dizinin Oyuncu Kadrosuna ise yeni adlar katıldı. İşte bu adlar:

  • Deniz Tanfener (Gonca)
  • Bilek Orundaş (Fatih)
  • Bersu Göksal (Afet)
  • Arzu Canpolat (İsmet Ceylan)
  • Mia Elif Ocal (Neva Demirhanlı)

Esaret 2024 3.Sezon Tarihi

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 19.00’da seyircisi ile buluşan Esaret dizisi yeni sürem hazırlıklarına Ağustos ayının son haftasında başladı. Eylül ayında tekrardan seyircisi ile buluşacak olan dizinin oyuncu ekibindeki oyuncuların büyük bir çoğunluğu ile anlaşıldı. Başrolleri Cenk Torun ve Mahassine Marabet ile aslına bakarsan sürem bitmeden anlaşılmıştı.

1719867997 742 Esaret Yeni Sezon Ne Zaman Baslayacak 2024 3Sezon Tarihi

Esaret Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.