Oyun

En iyi hile uygulaması – En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları

En iyi hile uygulaması - En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları

Günümüzde, oldukca fazla oyun var. Dahası, oyunların da birçok hileleri var. Hileleri de, genel olarak oyunda rahatlamak için kullanıyoruz. Zaten, hilenin de amacı tam olarak bu, değil mi? Şu anda, siz de hile yapmak istiyor olmanız olası. Biz de, tam olarak bu isteğinizi yerine getirecek uygulamalardan bahsedeceğiz. Bu yazımızda, sizler için en iyi 10 oyun hilesi uygulamaları seçimi yaptık. Dahası, en iyi hile uygulaması rehber yazımızda, bu tarz şeyleri listeledik. Üzerine de, bu listemizdeki uygulamaları anlattık. Şimdi, ilkin sizlere listemizi gösterelim. Ardından da, bu uygulamalardan bahsedelim. Hazırsanız, şimdi detaylara geçebiliriz anlamına gelir.

En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları

Ilkin, en iyi 10 oyun hile uygulaması seçimlerimizi listeleyelim:

  1. AndroRAT
  2. HackerBot
  3. cSploit
  4. (*10*)
  5. DroidSheep
  6. Lucky Patcher
  7. Game Killer
  8. GameGuardian
  9. Cheat Engine
  10. Leo Playcard

Listeye göz gezdirdiğinize bakılırsa, artık detaylandırma zamanı anlamına gelir.

En iyi hile uygulaması

Şimdi, sıra geldi en iyi 10 oyun hilesi uygulamaları ile ilgili açıklamalara. Sonuçta, bu programları niçin seçtiğimizi de anlatmamız koşul, değil mi?

AndroRAT

Android cihazları uzaktan denetlemek için rahat ve etkili bir yazılım isteyen kullanıcılar, Windows tabanlı bir program olan AndroRAT’ı kullanabilirler. Uygulamayı indirdiğiniz sisteme bir tablet yada akıllı telefon bağlayabilirsiniz ve yazılımı etkinleştirebilirsiniz. Ardından, kullanıcılar yazılımı kullanarak ikincil cihaza uzaktan bağlanmak için bir port numarası yada IP adresi ekleyebilirler.

Yazılımı, uygulamalar için olan Java ile önceki sürümden yeni sürüme getirdiler. En yeni sürüm, GPS konum seyretme, şahıs bilgilerini denetim etme, gönderilen/alınan tüm mesajların listesine erişim, arama kayıtlarını denetim etme, kamera fotoğrafları çekme ve daha fazlasını içeren kapsamlı kabiliyetlerle beraber geliyor.

HackerBot

En iyi hile uygulaması listemizin 2. üyesi, HackerBot. Bu oyun hackleme yazılımı, Android için Cheat Enginge tabanlı olarak çalışır. Bu sayede, oyunlar için yazılım yamaları mevzusunda destek sunar. Bunun sebebi, değişik platformlardaki ipuçları, hileler ve püf noktaları benzer biçimde oyunla ilgili ayrıntılar için bu uygulamada bulunan geniş data yelpazesidir.

Bu öğretici ipuçları, Windows, PlayStation yada Xbox benzer biçimde nerede oynandığına bakılmaksızın, kullanıcılara kolay kullanılabilirlik garantili oyun erişimi sağlamak için çalışır. APK yükleyicisine erişir, modlu APK’ları ve yasal hileleri arar, captcha, düzmece veriler vb. kanalıyla hileleri bulabilirsiniz. Bu uygulama PUBG, Garena Free Fire benzer biçimde çeşitli oyunlar için bir hile sayfası kılavuzu sunar.

cSploit, en iyi Android oyun hackleme uygulamaları sıralamasında göze çarpan bir başka seçenektir. Bu Android ağ analizi / penetrasyon paketi, geleneksel bir uygulama türü olmamasına karşın, BT güvenlik uzmanlarının verimliliğini artırmayı vaat ediyor.

Bu profesyoneller, çeşitli Android akıllı telefon tabanlı ağ güvenliği değerlendirmeleri için bu vasıta setini alırlar. Uygulama etkin hale ulaştıktan sonra, ağlarınızı süratli bir halde haritalayabilirsiniz. Ayrıca, sistem açıklarını denetim edebilirsiniz ve hatta gerçek zamanlı web trafiğini manipüle edebilirsiniz.

(*10*)

Bu oyun hackleme aracını kullanarak Subway Surfers, Clash of Clans, Minecraft, Clash Royal vb. benzer biçimde Android tabanlı oyunlarda mod arayabilirsiniz ve ekleyebilirsiniz. Ayrıca, oyunları kaydetmek için bu yazılımın dahili ekran kayıt özelliğine erişebilirsiniz ve kullanabilirsiniz. Dahası, artık ekran görüntüleri alabilirsiniz ve bu tarz şeyleri direkt Xmod münakaşa mevzularına yükleyebilirsiniz.

Yayıncılar, oyun bilgilerine erişmek ve özelliklerine erişmek için uygulamayı kullanır. Yazılımın yalnızca belirli sayıda köklü cihazda mevcut bulunduğunu ve ilk olarak göç eder bir eğlence ortaklık uygulaması bulunduğunu belirtmek önemlidir.

DroidSheep

En iyi hile uygulaması listemizde, DroidSheep’in mühim yeri var. DroidSheep adlı Android odaklı bir bilgisayar korsanlığı aracı, süratli ve kapsamlı WiFi trafiği denetleme prosedürlerini yönetir. Şifreler yada oyun erişim şekilleri benzer biçimde web hizmetlerinden gelen yaşamsal verileri uygun şekilde çözümleme etmek ve kaydetmek için halihazırda mevcut olan verileri etkili bir halde değerlendirir.

Program, kullananların akıllı telefonlarına bağlı tek bir WiFi ağı üstünden gönderdikleri yada aldıkları her veri paketini okumalarını sağlar. Yazılım etik hack özelliklerini kullanır ve öteki kullananların giriş bilgilerine yada şifrelerine istenmeyen erişimi yasaklar.

Lucky Patcher

Lucky Patcher, dikkate kıymet bir başka kayda kıymet Android tabanlı oyun hackleme uygulamasıdır. Yüklü oyun ve uygulamaların özelliklerini görüntüleyebilirsiniz ve değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar, yeni işlevsellik, reklamların kaldırılması vb. dahil olmak suretiyle yazılımı kullanırken belirlenen lisans engellemelerinin ötesine geçen programlara erişebilirler.

Bu yazılım Android kullanıcıları için oldukca kullanışlıdır. Şundan dolayı uygulamanın izinlerini değiştirerek oyun özelliklerini yükseltmelerine ve premium düzeydeki özellikleri uzaktan etkinleştirmelerine olanak tanır. Yine, APK yazılımımız operasyonun tüm yönlerinde etik standartları koruyarak her insanın kullanım güvenliğini güvence eder.

Game Killer

Game Killer, en iyi hile uygulaması listemizdeki yerini hak ediyor. Android oyunları için bu hile sayfası yazılımı, birçok oyun türü için oyun hile sayfaları için kapsamlı bir kılavuzdur. Bu APK’nın yardımıyla, Android kullanıcıları sıkıntılı güçlük seviyelerine haiz çeşitli oyunlar için eksiksiz bir hile kodu veritabanına ve oyun talimatlarına erişebilirler.

Uygulamanın çevrimdışı sürümüne erişebilirsiniz ve uygulamanın işlevselliğini etkinleştirebilirsiniz. Ardından, tüm oyun dizisi bileşenlerini kırmak için, çıkacak sonsuz sayıda komut ve kıymeti kullanın. Ancak, bu program yalnızca çevrimdışı oyunlarla uyumlu. Android cihazın ilk olarak root erişimi olması gerekir.

GameGuardian

Android aygıt kullanıcıları, akıllı telefonlarında yada tabletlerinde çeşitli oyunlara erişmek için GameGuardian yazılımını kolayca kullanabilirler. Bir Android akıllı telefonda, uygulamaya erişin ve APK yükleyicisini çalıştırdıktan sonrasında oyunu oynarken arka planda çalışmasına izin verin. Bu uygulamanın kullanımı yardımıyla oyunlar, bekleme süresinin geçişini simüle ederek uygulamanın dahili zamanlayıcısını aldatır. Bunu yaparak, program yeni belirlenen süreyi harcanan toplam süre olarak sayar ve oyuncunun seviyesini uygun şekilde ayarlar.

Mesela Criminal Case benzer biçimde oyuncuların kanıt analizinin sonuçlanmasını beklemesi ihtiyaç duyulan oyunlar için bu yararlıdır. Bu programı kullanarak süre geçirebilirsiniz ve daha süratli bir halde araç-gereç toplayabilirsiniz.

Cheat Engine

En iyi hile uygulaması diyince, akla gelen ilk uygulamaya geldik. Android oyunlarını ara sıra hacklemek için en sık kullanılan programlardan biri Cheat Engine’dir. Bu uygulama, oldukca sayıda meşhur programı ve oyunu etkileme kabiliyeti ne haiz. Oyuncuların bu oyunlarla ilgili sorunlarını etkili bir halde çözer ve tek oyunculu oyunların zahmetli ayarlarını değiştirir. Cheat Engine kullanarak çeşitli tek oyunculu oyunların güçlük ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Cheat Engine’i sistem incelemesi, hata ayıklama, hız kesmeleri, direkt 3D manipülasyonu ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Yerleşik öğreticinin yeni kullanıcılara iyi mi çalıştığını anlamada destek olacağını da belirtmek önemlidir.

Leo Playcard

İnternette bulunan en iyi Android hack uygulamalarından biri Leo Playcard’dır. Bu kuvvetli programı indirmek için kesinlikle hiçbir ücret ödemezsiniz. Leo PlayCard ek olarak müşterilerin satın alınan Android oyunlarını ücretsiz bir şekilde indirmelerini kolaylaştırma benzer biçimde mükemmel bir işleve haizdir. Buna ek olarak, program Temple Run benzer biçimde meşhur oyunları denetlemek için kullanılabilirsiniz yada entegre edebilirsiniz. Ek olarak, kullananların daha çok mücevher, can yada oyun kartı kazanmalarına destek sunar.

Kullanıcılar Leo Playcard’ı kullanarak Temple Run da dahil olmak suretiyle oldukca sayıda oyunun güvenli çalışmasını engeller. Bundan sonrasında, yazılımı kullanıcıya normalden daha eli bol bir halde ödeme meydana getirecek şekilde ayarlamak kolaydır. Çevrimdışı RPG oyunları için, daha çok bölüm geçişinin yanı sıra canlar, mücevherler ve oyun para birimleri (Temple Run) elde edebilirsiniz.

En iyi hile uygulaması haricinde ne önerirsiniz?

En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları demişken, sitemizde birçok oyun hakkında hile yazısı mevcut. Şimdi, Valorant Crosshair yazımıza da bakabilirsiniz. Günümüzde hala mühim olan bir oyundur kendisi. Ayrıca, PUBG şekilli nick isim sıralaması ve şekilli klan nickleri de sitemizde mevcut. Sonuçta, gene mühim bir oyun ve sizin de hileye ihtiyacınız olacaktır. Sonra, Age of History 2 hile kodları da sitemizde var.

Ardından, Mount and Blade Warband hileleri rehber yazımıza da göz dolaştırmak isteyebilirsiniz. Bu da, kesinlikle mühim bir oyundur. Sonuçta, Mount and Blade benzer biçimde bir seri söz mevzusu. Dahası, hala büyük bir kitle, oyuna sık sık girmeye devam ediyor. Son olarak, GTA Vice City hileleri rehber yazımızı önerelim. Ardından da, en iyi hile uygulaması ile ilgili merak edeceğiniz sorulara geçelim.

Yorum ekle