Dünya Güzellerim Tatilde Nerede Çekiliyor? Sunucuları/Konukları

0

Dünya Güzellerim Tatilde Nerede Çekiliyor? Sunucuları/Konukları

Dünya Güzellerim Tatilde ilk kısmı ile 4 Temmuz 2024  Perşembe 20.00’de  Show TV ekranlarında seyircisi karşısında olacak. Sunuculuğunu Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Seray Sever’in paylaşmış olduğu ve değişik konukları ile her hafta oldukça hususi bir eğlenceye sizleri çağrı ediyor.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Dünya Güzellerim Tatilde programı yaz süresince minimum 8 bölüm seyircisi karşısında olacak

Dünya Güzellerim Tatilde Nerde Çekiliyor?

Dünya Güzellerim Tatilde Nerde Çekiliyor? Dünya Güzellerim Tatilde  programı için Çeşme’de 5 yıldızlı lüks bir otel ile anlaşıldı ve Dünya Güzellerim Tatilde Çeşme’de bulunan ve adı paylaşılmayan bu lüks otelde gerçekleşecek.

Dünya Güzellerim Tatilde Sunucuları/Konukları

Bülent Ersoy

Son dönemde Kuaförüm Sensin yarışması ile seyircisi karşısında yer edinen Bülent Ersoy bir kez daha seyahat programı ile seyircisi ile buluşacak. 9 Haziran 1952 İstanbul doğumlu olan Bülent Ersoy 72 yaşlarının içindedir. Türk Müziğinin divası olan Bülent Ersoy son dönemde sıhhat sorunları ile çokça gündeme gelmişti.

Safiye Soyman

Safiye Soyman 3 Mart 1961 Ankara doğumludur ve 63 yaşlarının içindedir. Müzisyen olan Safiye Soyman Faik Öztürk ile 24 senelik bir ilişkisi vardır sadece bu iki isim aynı evde yaşamasına karşın resmi olarak evli değildir. Safiye Soyman’ın Ziya Akaröz’den iki evladı vardır. Safiye Soyman Gelinim Mutfakta ve Dünya Güzellerim Masada programlarında yer almıştır.

safiye soyman

Banu Alkan

Banu Alkan 1 Nisan 1958 Yugaslavya doğumludur ve Hırvat asıllı bir Türk dizi oyuncusu ve şarkıcıdır. Banu Alkan son dönemde Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmalarında jüri ve sunucu olarak yer almıştır.

blank

Seray Sever

Doya Doya Moda yarışmasında Jüri olarak yer akan Seray Sever Dünya Güzellerim Tatilde programında sunucu olarak yer alacak. 27 Şubat 1973 doğumlu olan Seray Sever 51 yaşlarının içindedir. ğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Kısmı mezunu olan Seray Sever oldukça akıllı bir insandır.

blank

Leave A Reply

Your email address will not be published.