Genel

Dune 2 Filmi Konusu Oyuncuları

Dune 2 Filmi Konusu Oyunculari

Dune 2 filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

1 Mart 2024 tarihinde gösterime giren filmdir. Toplam 2 saat 46 dakikalık süreden oluşan film, drama, bilim kurgu ve gerilim türünde içeriyor.

Filmin yönetmenliğini Denis Villeneuve üstlenirken, senaristliğini Denis Villeneuve ve Jon Spaiths kaleme aldı.


Filmin oyuncu kadrosunda Timothee Chalamet, Zendaya, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Dave Batistuta, Jason Mamoa ve Anya Taylor Joy benzer biçimde adlar içeriyor.

Film IMDb‘de 30 bine yakın şahıs tarafınca oylandı ve puanı 9,1 olarak belirlendi.

Dune 2 Filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki, ailesini yok edenlere karşı intikam savaşı başlatan Paul Atreides’in öyküsünü mevzu ediyor. Paul Atreides, ailesini yok eden komploculara karşı bir intikam savaşı başlatır. Bu süreçte Paul, Chani ve Fremen’lerle güçlerini birleştirir. Ancak Paul, zor bir seçimle karşı karşıya kalır. Hayatının aşkı ve malum evrenin kaderi içinde bir seçim yapmak zorunda kalan Paul, yalnızca onun öngörebileceği korkulu bir geleceği engellemek için sıkıntılı bi mücadeleye girişir.


Dune 2 Filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Alshaima Tayeb, Khayria Abu Laban, Adwa Fahad, Darin AlBayed ve Aesha AlRefai benzer biçimde adlar içeriyor.

Timothee Chalamet – Paul
Zendaya – Chani
Florence Pugh – Irulan
Rebecca Ferguson – Jessica
Dave Batistuta – Rabban
Jason Mamoa,
Anya Taylor Joy
Lea Seydoux,
Austin Butler,

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden izlemek için: https://www.instagram.com/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden izlemek için: (*2*)


Yorum ekle