Genel

Driveways Filmi Konusu Oyuncuları

Driveways Filmi Konusu Oyunculari.webp

Driveways filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi yorumları, incelemesi, imdb puanı, trt 2 filmleri, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com

Hakkında

“Driveways”, 2019 yılında yapılmış bir Amerikan bağımsız filmidir. Yönetmenliğini Andrew Ahn yapmıştır. Film, 2019’da film festivallerinde gösterildikten sonrasında 2020’de geniş çapta yayınlanmıştır.

Film IMDb‘de 7 bine yakın oy aldı ve 7,2‘lik puana haiz oldu.


İşte “Driveways” filminin mevzusu ve oyuncuları:

Driveways Filmi mevzusu

Filmin mevzusu, genç bir çocuk olan Cody’nin (Lucas Jaye) annesinin ölümünün arkasından, annesiyle beraber banliyödeki bir evi temizlemek ve satmak için gelen Kathy (Hong Chau) ve oğlu Del (Brian Dennehy) ile arasındaki ilişkiye odaklanır. Cody, Del’in yalnız yaşayan bir emekli bulunduğunu keşfeder ve ikisi içinde alışılmadık bir arkadaşlık adım atar. Bu süreçte Cody, Del’in geçmişi hakkında data edinirken, Del de kendi iç savaşıyla yüzleşmek zorunda kalır. İkilinin dostluğu, hem Cody’nin hem de Del’in yaşamlarında pozitif yönde bir tesir yaratır.

Driveways Filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Brian Dennehy – Del
Hong Chau – Kathy
Lucas Jaye – Cody
Christine Ebersole – Linda
Jerry Adler – Roger
Samantha Jones – Kathy’nin Kızı
James DiGiacomo – Brandon
Jeter Rivera – Pete
Robyn Payne – Betty
Sophia DiStefano – Rachel


“Driveways”, duygusal derinliği ve karakter odaklı hikayesiyle dikkat çeken bir film olarak bilinir. Oyunculuk performansları ve insan ilişkilerine odaklanan senaryosuyla övgü almıştır.

Yorum ekle