Genel

Dila Tarkan kimdir, kaç yaşında, babası kim?

Sosyal medya fenomeni Dila Tarkan’ı daha yakından tanımak isteyenler için merak edilenler yanıt buluyor. Dila Tarkan kimdir, kaç yaşlarında ve babası kim şeklinde soruların yanıtları haberimizde. İşte, toplumsal medya dünyasının parlayan yıldızı hakkında tüm detaylar…

Sosyal medyada her geçen gün artan popülaritesiyle dikkat çeken Dila Tarkan, takipçilerinin merak etmiş olduğu sorulara cevap veriyor. Peki, Dila Tarkan kimdir, kaç yaşlarında ve babası kim? İşte toplumsal medya dünyasının parlayan yıldızı hakkında merak edilenler.

Dila Tarkan kimdir?

İstanbul’un 1991 senesinde doğan Dila Tarkan, moda dünyasında adını duyuran genç bir influencer ve girişimcidir. Tarkan’ın ailesi, Türkiye’ye birçok meşhur İtalyan giyim markasını getirerek butik mağazacılık alanında etkinlik göstermektedir. Sima isminde bir kardeşi bulunan Tarkan, eğitim hayatına Vancouver’da başlamış ve lise eğitimini burada tamamlamıştır.

Lise eğitiminin peşinden moda tutkusunu daha da ileri taşımak için Londra’ya giden Dila Tarkan, burada London College of Fashion’da eğitim almıştır. Daha sonrasında eğitimine devam etmek suretiyle Paris’e geçen Tarkan, Parsons New School of Design’da eğitimini tamamlamıştır.

Son yıllarda toplumsal medyada etkin olarak etkinlik gösteren ve bir influencer olarak tanınan Dila Tarkan, çeşitli markalarla işbirlikleri yapmakta ve hem de kendi Youtube kanalında içerik üretmektedir. Dila Tarkan’ın babası hakkında daha çok bilgiye ulaşılamamıştır.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu