Genel

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 5 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 5 Haziran 2024! TIKLA - ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 5 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Haftanın üçüncü günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi 5 Haziran 2024 Çarşamba günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca defa devreden Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 343 milyon 777 bin 775 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Çılgın Sayısal Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Çılgın Sayısal Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ilk çekilişi daha ilkin de olduğu benzer biçimde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 5 Haziran 2024 Çarşamba Çılgın Sayısal Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

5 HAZİRAN 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 5 Haziran 2024 Çarşamba doğrusu bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda yer ediniyor. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum ekle