Genel

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 22 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 22 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Haftanın altıncı günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi 22 Haziran 2024 Cumartesi günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca defa devreden Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 367 milyon 851 bin 209 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Çılgın Sayısal Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Çılgın Sayısal Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ilk çekilişi daha ilkin de olduğu benzer biçimde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 22 Haziran 2024 Cumartesi Çılgın Sayısal Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

22 HAZİRAN 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 22 Haziran 2024 Cumartesi şu demek oluyor ki bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda içeriyor. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

(*22*): Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu