Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 17 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

0

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 17 Haziran 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Haftanın altıncı günü nefesler tutuldu. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi 17 Haziran 2024 Pazartesi günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca kere devreden Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 367 milyon 851 bin 209 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Çılgın Sayısal Loto neticeleri Milli Piyango Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. (*17*) Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Çılgın Sayısal Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ilk çekilişi daha ilkin de olduğu şeklinde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 17 Haziran 2024 Pazartesi Çılgın Sayısal Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

17 HAZİRAN 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli Piyango Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 17 Haziran 2024 Pazartesi doğrusu bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda yer ediniyor. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.