Genel

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 10 Temmuz 2024! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları 10 Temmuz 2024 Çarşamba! TIKLA – ÖĞREN Büyük İkramiye Hangi Numaralara Vurdu?

Haftanın birinci günü nefesler tutuldu. Milli (*10*) İdaresi’ne bağlı olan ve sıkça oynanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi 10 Temmuz 2024 Çarşamba günü için gündeme geldi. Bugüne kadar onlarca kere devreden Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 393 milyon 571 bin 595 TL’ye ulaştı. Büyük ikramiyeye haiz olmak isteyen vatandaşlar, şimdiden bekleyişe geçti. Çılgın Sayısal Loto neticeleri Milli (*10*) Online üstünden sorgulanabilecek. Bu sebeple MP TV de bilet sahipleri tarafınca çoğunlukla ziyaret edilmeye başlandı. Kocaeli Gündem olarak çekiliş neticelerini sizin için derledik.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI TIKLA ÖĞREN

Çılgın Sayısal Loto neticeleri sorgulama ekranına ziyaretçi akını başladı. Haftanın ilk çekilişi daha ilkin de olduğu şeklinde gene noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Kazandıran rakamlar tek tek belli olurken, nefesler tutuldu. Saat 21.30’da gerçekleştirilecek büyük çekiliş için artık son saatlere girdik. Peki; 10 Temmuz 2024 Çarşamba Çılgın Sayısal Loto neticeleri açıklandı mı, nereden öğrenilir?

10 TEMMUZ 2024 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Milli (*10*) Online üstünden duyurulan ve bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto bir kez daha gündemde. Kazandıran numaralar 10 Temmuz 2024 Çarşamba kısaca bu akşam saat 21.30’da meydana gelen çekilişle belli oldu. İşte, çekiliş sorgulama ekranı haberimizin sonunda yer ediniyor. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA EKRANI

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu