Genel

Çete Lideri Ramazan Altınyüzük Kimdir? Neden Gözaltında? İşte Detaylar

Çete Lideri Ramazan Altınyüzük Kimdir? Neden Gözaltında? İşte Detaylar

Çete Lideri Olduğu İddia Edilen  Ramazan Altınyüzük Kimdir?

Ramazan Altınyüzük, kabahat örgütü lideri olarak malum bir isimdir. Ancak hakkında detaylı bilgiye ulaşmak zor. İnternet kullanıcıları tarafınca sıkça aratılan “Suç örgütü lideri Ramazan Altınyüzük kimdir?” sorusunun yanıtı araştırılıyor.

Ramazan Altınyüzük Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Nedir?

Ramazan Altınyüzük’ün kaç yaşlarında olduğu, nereli olduğu ve mesleği şeklinde bilgiler sınırlıdır. Suç örgütü lideri olarak tanınan Altınyüzük, organize kabahat faaliyetleri sebebiyle gündeme gelmiştir.

‘Kuyu-1’ Operasyonunda Ramazan Altınyüzük Yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Adana merkezli iki ilde düzenlenen ‘Kuyu-1’ operasyonunda, Ramazan Altınyüzük ve Mustafa Altınyüzük’ün liderliğini yapmış olduğu organize kabahat örgütünün çökertildiğini ve 51 şüphelinin yakalandığını deklare etti. Bakan Yerlikaya, toplumsal medya hesabı X’ten yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Çeteler kazdıkları kuyulara düşecekler. Adana merkezli iki ilde düzenlenen ‘Kuyu-1’ operasyonlarında; Elebaşılığını Mustafa Altınyüzük ve Ramazan Altınyüzük’ün yapmış olduğu organize kabahat örgütü çökertildi. Operasyonlarda elebaşlarının da içinde bulunmuş olduğu organize kabahat örgütü üyesi 51 şüpheli yakalandı. Aziz milletimizin bilmesini isterim ki; Suçta kibirlenenler, halkımızın huzurunu kaçıranlar, organize kabahat örgütleri ve çeteler kazdıkları kuyulara düşecekler. Hangi büyüklükte olursa olsun organize kabahat örgütlerini çökertip, adalete teslim etmeye kararlıyız.”

Yorum ekle