Bugün Kimin Maçı Var? 23 Haziran 2024 Pazar Maç Programı

0

Bugünün Maçları: 23 Haziran 2024 Pazar

 23 Haziran 2024 Pazar günü futbol ve basketbol tutkunları için muhteşem karşılaşmalar olacak. Gün boyu değişik saatlerde gerçekleşecek olan futbol ve basketbol müsabakaları şölen havası yaratacak. Takımlar hazırlıklarını tamamladı ve gol ile basket yarışına girecekler. İşte bugünkü maç programı

EURO 2024 Bugün Hangi Maçlar Var?

Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda coşku devam ediyor. Turnuvada F Grubu’nda oynanacak karşılaşmaların peşinden ilk maçlar tamamlandı. A Milli Takım’ın Gürcistan zaferinin peşinden gözler öteki gruplarda oynanacak tehlikeli sonuç mücadelelere çevrildi.

Avrupa Şampiyonası’nda Gruplarda İkinci Maçlar

Avrupa Şampiyonası’nda gruplarda ikinci maçlar bugün başlıyor. Almanya, İskoçya galibiyetiyle turnuvanın favorisi bulunduğunu gösterirken, Macaristan’ı yenik ederek gruptan çıkmayı garantilemek istiyor. Macaristan ise İsviçre mağlubiyetinin peşinden taraftarlarını sevindirmek için sahada olacak. Hırvatistan ise turnuvaya İspanya mağlubiyetiyle başlamıştı ve bugün Arnavutluk ile karşılaşacak.

Bugün Kimin Maçı Var? 23 Haziran 2024 Pazar Maç Programı

Bugünün Maç (*23*)ı

İşte 23 Haziran 2024 Pazar gününün detaylı maç programı:

22.00 İsviçre-Almanya (Frankfurt Arena)

22.00 İskoçya Macaristan (Stuttgart Arena)

Maçlar Hangi Kanalda?

Günün futbol ve basketbol müsabakaları futbolseverler tarafınca büyük bir ilgiyle takip ediliyor. “Bugün hangi maçlar oynanacak?” sorusuna cevap arayan futbol ve basket severler heyecanlı anları, tehlikeli sonuç pasları ve unutulmaz gol ile basketleri kaçırmamak için TV başlangıcında yerlerini alacak. Hangi maçın hangi kanalda yayınlanacağını öğrenmek için maç saatlerinde spor kanallarına göz atmayı ihmal etmeyin.

Kocaeli Gündem ailesi olarak, futbol ve basketbol gündemini sizler için derlemeye devam edeceğiz. Keyifli seyirler!

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.