Bugün Kimin Maçı Var? 20 Haziran 2024 Perşembe Maç Programı

0

Bugünün Maçları: 20 Haziran 2024 Perşembe

20 Haziran 2024 Perşembe günü futbol ve basketbol tutkunları için muhteşem karşılaşmalar olacak. Gün boyu değişik saatlerde gerçekleşecek olan futbol ve basketbol müsabakaları şölen havası yaratacak. Takımlar hazırlıklarını tamamladı ve gol ile basket yarışına girecekler. İşte bugünkü maç programı:

EURO 2024 Bugün Hangi Maçlar Var?

Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda coşku devam ediyor. Turnuvada bugün F Grubu’nda oynanacak karşılaşmaların peşinden ilk maçlar tamamlanacak. A Milli Takım’ın Gürcistan zaferinin peşinden gözler öteki gruplarda oynanacak tehlikeli sonuç mücadelelere çevrildi.

Avrupa Şampiyonası’nda Gruplarda İkinci Maçlar

Avrupa Şampiyonası’nda gruplarda ikinci maçlar bugün başlıyor. Almanya, İskoçya galibiyetiyle turnuvanın favorisi bulunduğunu gösterirken, Macaristan’ı yenik ederek gruptan çıkmayı garantilemek istiyor. Macaristan ise İsviçre mağlubiyetinin peşinden taraftarlarını sevindirmek için sahada olacak. Hırvatistan ise turnuvaya İspanya mağlubiyetiyle başlamıştı ve bugün Arnavutluk ile karşılaşacak.

Bugün Kimin Maçı Var? 20 Haziran 2024 Perşembe Maç Programı

Bugünün Maç Programı

Bugünün açılış maçında Hırvatistan ve Arnavutluk kozlarını paylaşacak. Ev sahibi Almanya, Macaristan ile karşılaşacak. Günün kapanış maçı ise İskoçya ve İsviçre içinde oynanacak. İşte 20 Haziran 2024 Perşembe gününün detaylı maç programı:

16:00 Slovenya – Sırbistan
19:00 Danimarka – İngiltere
22:00 İspanya – İtalya

Bugün Kimin Maçı Var? 20 Haziran 2024 Perşembe Maç Programı

Maçlar Hangi Kanalda?

Günün futbol ve basketbol müsabakaları futbolseverler tarafınca büyük bir ilgiyle takip ediliyor. “Bugün hangi maçlar oynanacak?” sorusuna cevap arayan futbol ve basket severler heyecanlı anları, tehlikeli sonuç pasları ve unutulmaz gol ile basketleri kaçırmamak için TV başlangıcında yerlerini alacak. Hangi maçın hangi kanalda yayınlanacağını öğrenmek için maç saatlerinde spor kanallarına göz atmayı ihmal etmeyin.

Kocaeli Gündem ailesi olarak, futbol ve basketbol gündemini sizler için derlemeye devam edeceğiz. Keyifli seyirler!

Leave A Reply

Your email address will not be published.