Dizi

Bir Sevdadır Ne Zaman Final Yapacak? Neden Erken Final Yaptı?

Bir Sevdadır Ne Zaman Final Yapacak? Neden Erken Final Yaptı?

Bir Sevdadır Ne Zaman Final Yapacak? Neden Erken Final Yaptı?

 

Bir Sevdadır Ne Zaman Final Yapacak? TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Bir Sevdadır Dizisi erken final yapıyor. Bu haberimizde Neden Erken Final Yaptı? şeklinde sorulara cevap vereceğiz.

TRT 1 ekranlarında her çarşamba 20.00’da seyircisi ile buluşan Bir Sevdadır dizisi oyuncu kadrosunda Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Selim Güler, Hazal Tektaş, Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu, Seray Gözler, Hakan Karsak, Muhammed Cangören, Doğukan Polat, Bala Atabek, Yeliz Akkaya, Ahmet Yenilmez, Fırat Kaya, Ekin Aksoy, Alara Bozbey şeklinde adlar yer ediniyor.

Bir Sevdadır Ne Zaman Final Yapacak?

TRT 1 ekranlarında her çarşamba seyircisi ile buluşan Bir Sevdadır dizisi için final sonucu alındı. Yeşil ve Yasin Bıçakçı’nın çarpıcı aşk öyküsünü özetleyen dizi 1 Mayıs Çarşamba günü final yapıyor. Bir Sevdadır dizisi 13.Kısmı ile birlikte ekranlara veda ediyor.

Bir tarafta başarı göstermiş futbolcu Yasin Bıçakçı ve yaşamın tüm pisliklerine hemen hemen minik yaşta maruz kalmış Yeşil’in yaşam öyküsünü mevzu alan dizi için erken final sonucu alındı. Reyting değerlerinde gününün rakibi olan Sandık Kokusu, Kuruluş Osman şeklinde yapımların peşinde kalan dizi izlenme değerleri yüzünden erken final sonucu aldı. Sevilen dizi 13.Kısmı ile birlikte final meydana getirecek.1715417705 725 Bir Sevdadir Ne Zaman Final Yapacak Neden Erken Final Yapti

Bir Sevdadır Neden Erken Final Yaptı?

Çarşamba günleri piyasaya sürülen Bir Sevdadır dizisi çarşamba günleri piyasaya sürülen Kuruluş Osman, Sandık Kokusu, Survivor All Star şeklinde yapımların oldukça peşinde kaldı. Hal bu şekilde olunca da senaristliği beğenilmeyen Bir Sevdadır dizisi için TRT yönetimi final sonucu aldı. Oyuncu kadrosunda Sude Zülal Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Aksoy şeklinde adların yer almış olduğu dizi 13.Bölümüyle birlikte final yapıyor.

Bir Sevdadır Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle