Dizi

Bir Başka Aşk Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Barış Arduç

Bir Başka Aşk Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

2024 senesinde  gösterime girecek olan Bir Başka Aşk Oyuncuları netleşti. Filmde Barış Arduç başrol olarak yer alacak. Haziran Ayının ilk haftası sete çıkacak olan  filmin çekimleri Ege’de başladı.

Henüz nerede yayınlanacağı netleşmeyen filmin dijital platformlarda da yayımlanma olasılığı yüksek hatta Bir Başka Aşk filminin başrolü Barış Arduç film %99 dijital platformda yayınlanacağı hakkında medyaya bir demeç verdi.

Bir Başka Aşk Oyuncuları

Barış Arduç

Bir Başka Aşk Oyuncuları içinde başrol olarak yer edinen Barış Arduç 9 Ekim 1987 İsviçre doğumludur. 2024 yılı itibari ile 37 yaşlarının içinde olan oyuncu lisans eğitiminin peşinden Ayla Algan ile tanışmasının peşinden ustalaşmış oyunculuğa adım atmıştır. Gupse Özay ile 2020 senesinde evlenen yakışıklı oyuncu 187cm boyundadır. Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri  ile birlikte oyunculuk kariyerinde büyük bir adım atan Barış Arduç daha ilkin Çukur, Alparslan: Büyük Selçuklu, Kuzgun, Kiralık Aşk şeklinde yapımlarda da rol almıştır.

Bir Başka Aşk Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Siz filmin hanım başrolü kim olsun isterdiniz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum ekle