Bir Aşk Masalı Oyuncuları 2024

0

Bir Aşk Masalı Oyuncuları 2024

TMC Filmin ekim 2024 de seyircisi karşısına çıkarmak istediği yeni dizisi Bir Aşk Masalı Oyuncuları belli oldu. Bir Aşk Masalı Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım ve Ebru Şahin partner olarak yer alacak ve Aşk ve Ceza dizisine benzer büyük bir aşk hikayesine imza atacaklar.

Now Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Aşk Masalı  dizisi hem yıldız hem geniş oyuncu ekibi ile 2024 2025 yeni sezonun en büyük bütçeli dizilerinden biri olurken bununla birlikte büyük bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizi izleyiciyi de ardında sürükleyecek.

Bir Aşk Masalı Oyuncuları

Murat Yıldırım

Son olarak Teşkilat dizisinde seyircisi karşısına çıkan ve artık vurmalı kırmalı dizlerden oldukca aşk konusunda yer almak isteyen Murat Yıldırım Bir Aşk Masalı oyuncu kadrosunda adam başrol oyuncusu olacak. 1979  doğumlu olan ve artık 45 yaşlarında olan Murat Yıldırım ilerleyen yaşına karşın hala genç kızların sevgilisi olmaya devam ediyor.

13 Nisan 1979 Konya da Konya’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncunun İmane Elbani ile mutlu bir eşiyle olan evliliği vardır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği  eğitimi alan sadece oyunculuğu seçen Murat Yıldırım Fırtına ve Asi dizilerinden sonrasında yıldız olmuş bir dönem Milyoner yarışmasında sunucu olarak da yer edinen Murat Yıldırım son dönemde Ramo ve Aziz benzer biçimde dizilerde başarı ile yer almıştır. Murat Yıldırım 1.82 metre uzunlukta ve 72 kilo kilo ağırlığındadır.

Ebru Şahin

Bir Aşk Masalı Oyuncu kadrosunda hanım başrol oyuncusu olarak yer alacak olan Ebru Şahin dizi de Murat Yıldırım ile partner olacaktır. Son dönemde Yüz Senelik Mucize ve Destan dizileri ile milyonların sevgilisi olan Ebru Şahin en büyük çıkışını da Hercai dizi ile yaşamıştır.

18  Mayıs 1994 de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul Üniversitesinde Spor Bilimleri eğitimi almıştır. İstanbul Üniversitesinde BESYO’sunun en güzel kızı olarak dikkat çeken Ebru Şahin üniversite döneminde oyunculuğa adım atmıştır.  Ebru Şahin  166 santimetre uzunlukta ve 54kg ağırlığındadır. Milli basketbolcu Cedi Osman ile evlidir.

Bir Aşk Masalı Oyuncuları ebru şahin dizi de güzel ve fakir bir genç kız olarak yer alacak çalışan bir kız olacak

Bir Aşk Masalı Oyuncu ekibine yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.