Dizi

Bahar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

Bahar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

 

Show TV ekranlarının en sevilen yapımı olan Bahar dizisi yeni sezona bomba bir giriş yapmak istiyor. Bu haberimizde Bahar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi sorularına yanıtlar bulacağız.

13 Şubat 2024 Salı günü gösterim hayatına giren ve 16.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getiren Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş, Yasemin Allen, Dora Ersoy şeklinde adlar yer alıyordu.

Bahar Yeni Sezon Ne Zaman?

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın yer almış olduğu Bahar dizisi bildiğimiz suretiyle 16.Kısmı ile birlikte 11 Haziran 2024 Salı günü 1.sürem finaline gitmişti. Timur ile olan çarpıcı hikayesi ile izleyicilerin dikkatini üstüne Çeken Bahar’ın hikayesinin anlatıldığı dizi Temmuz ayının son haftası setlere çıkacak. Stok Bölüm hazırlığı ile başlamış olacak dizi Eylül ayının ilk haftası tekrardan Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Tıp eğitimini alırken evlenmesi ile ev hanımı olan ve eşi Timur ile yaşadıkları büyük olaylardan sonrasında tekrardan Doktor olmak için çabalayan Bahar’ın çarpıcı hikayesinin mevzu olarak ele alındığı dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosunda büyük bir değişim yaşanması beklenmiyor. Yapımcı yaz sezonunda oyuncularla tek tek antak kalma yoluna gidiyor.1718366703 714 Bahar Yeni Sezon Ne Zaman 2Sezon Baslangic Tarihi

Bahar Dizisi 2.Sezon Başlangıç Tarihi

Temmuz ayının son haftası setlere çıkması beklenen Bahar dizisinin oyuncuları için tek tek antak kalma meydana getiren Yapımcı dizinini Eylül ayında tekrardan seyircisi ile buluşacağını duyurdu. Bahar dizisi kalmış olduğu yerden 17.Bölümüyle birlikte Salı günü Eylül ayında seyircisi ile buluşacak. En doğru ve güncel bilgiler için takipte kalınız!

Bahar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu