Dizi

Bahar Dizisi Dora Kimdir? (Dora Ersoy) Yasemin Allen Sevgilisi

Bahar Dizisi Dora Kimdir? (Dora Ersoy) Yasemin Allen Sevgilisi

Bahar Dizisi Dora Kimdir? (Dora Ersoy) Yasemin Allen Sevgilisi

 

Bahar Dizisi Dora Kimdir? Show TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisinde Dora Ersoy karakterine güzel oyuncu Yasemin Allen yaşam verecek.

SHOW TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisi oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş, Yasemin Allen şeklinde adlar yer alacak. Her salı 20.00’da seyircisi ile buluşan diziye son olarak Dora Ersoy karakteri katıldı.

Bahar Dizisi Dora Kimdir?

SHOW TV ekranlarında her salı seyircisi ile buluşan Bahar dizisine son olarak Dora Ersoy karakteri dahil oluyor. Dora Ersoy karakterine güzel oyuncu Yasemin Allen yaşam verecek. İş dünyasının yürekli isimlerinden önde gelen Dora oldukça baskın bir karakter olacak. Başarılı oyuncu diziye 12.Kısmı ile birlikte katılacak.

Yasemin Allen Kim?

Son olarak Bahar dizisinde Dora karakterine yaşam veren Yasemin Allen 10 Temmuz 1989 Londra doğumludur. 2024 yılı itibari ile 35 yaşlarının içindedir. 18 Yaşında ülkemize dönen oyuncu Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Reklam filmleri ile oyunculuk kariyerine süregelen güzel oyuncu 175cm uzunluğunda ve 54kg’dır. Bahar dizisine 12.Kısmı ile birlikte katılacak olan Yasemin Allen daha ilkin Dokuz Oğuz, Menajerimi Ara, Onur Meselesi, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri şeklinde yapımlarda rol almıştır.1715025809 233 Bahar Dizisi Dora Kimdir Dora Ersoy Yasemin Allen Sevgilisi

Yasemin Allen Sevgilisi

İnstagramda @yaseminkayallen kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama olarak 1 milyon takip edeni bulunmaktadır. Başarılı oyuncu toplumsal medyada Amerikalı Aynasız lakabı ile tanınan Erdal Kaya ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Bahar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle