Dizi

Bahar 7 Mayıs Neden Yok? 12.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bahar 7 Mayıs Neden Yok? 12.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bahar 7 Mayıs Neden Yok? 12.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

 

(*7*)

SHOW TV ekranlarının sevilen yapımı Bahar dizisi he salı 20.00’da seyircisi ile buluşmaya devam ediyordu. Bu haberimizde Bahar 7 Mayıs Neden Yok? 12.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorularına cevap bulacağız.

(*7*)

SHOW TV ekranlarında her salı 20.00’da seyircisi ile buluşan Bahar dizisi oyuncu kadrosunda Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş, Yasemin Allen, Demet Evgar benzer biçimde adlar içeriyor. Sevilen dizi Bahar’ın seneler sonrasında çocuklu ve evli şekilde tekrardan eğitim hayatına dönmesini mevzu alıyor.

Bahar 7 Mayıs Neden Yok?

Salı günlerinin en popüler yapımı olan Bahar dizisi 7 Mayıs 2024 Salı günü 12.Bölümüyle birlikte seyircisi ile buluşacaktı. Ancak teknik bir mesele sebebiyle dizinin yayınlanmayacağı duyuruldu. Çekimlerinin yetişmediği iddia edilen dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizi Show TV’nin resmi sitesinde gösterim akışında bulunsa da tv habercileri dizinin yetişmediğini bu yüzden yayımlanmayacağını iddia etti.1715033012 583 Bahar 7 Mayis Neden Yok 12Bolum Ne Zaman Yayinlanacak

Demet Evgar ve Mehmet Yılmaz Ak’ın başrol koltuğunda yer almış olduğu Bahar dizisinin çekimleri yetişmediği sebebiyle yayımlanamadığını duyuran yapımcıya ekran severler oldukça tepkili. Dizi severler Bayram tatili ve bir oldukça tatilde dizinin niçin stoklanmadığını yapımcıya soruyor. Sizler bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bahar 12.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Teknik aksaklıklar sebebiyle 7 Mayıs 2024 Perşembe günü seyircisi ile buluşamayan Bahar dizisi kalmış olduğu yerden yedi gün sonrasında seyircisi ile gününde buluşacak. Sevilen dizi 12.Bölümüyle birlikte 14 Mayıs 2024 Salı günü kalmış olduğu yerden Show TV ekranlarında yer alacak.

Bahar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle