Dizi

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

Netflix ekranlarında yayımlanacak olan Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları netleşti. Dizide karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu başrol olarak yer alacak.

Netflix Platformunda Türk içeriklerinin sayısı artmaya devam ediyor. TMC Film tarafınca çekimlerine başlanan dizide hüzünlü bir aşk hikayesi mevzu olarak ele alınacak. 2024 yılının son aylarında çekimlerine başlanacak dizide Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş senarist olarak yer alacak.

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibari ile 50 yaşlarının içinde olan oyuncu kariyerine modellik ile adım atmıştır. 191cm boyundaki karizmatik oyuncu 1997 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan oyuncu 2016 senesinde Sinem Kobal ile evliliğe ilk adımını atmıştır. Şu anda da Kim Milyoner Olmak İster dizisinde sunucu olarak yer edinen Kenan İmirzalıoğlu daha ilkin Karadayı, Ezel, Acı Hayat, Alacakaranlık, Mehmed: Bir Cihan Fatihi şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Ayrılık Da Sevdaya Dahil Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Lütfen takipte kalınız!

 

Yorum ekle