Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nasıl Gidilir? Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nerede?

0

Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nasıl Gidilir? Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nerede?

Türkiye’nin endüstri ve tecim üssü olarak malum Kocaeli, son yıllarda sıhhat alanında da ciddi bir atağa kalktı. CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Muhip Kanko ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün de  TBMM’ye gitmesi, Kocaeli’yi sıhhat alanında mühim bir konuma getirdi. Ayrıca Kocaeli’de sağlığa ve hasteneye meydana getirilen yatırımlar da hız kesmeden devam ediyor. Kanko ve Hülagü’nün çalışmalarıyla devlet hastaneleri Kocaeli’de artarken, hususi teşebbüsler de hastanelerini geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyor. Kocaeli’nin en gözde hastanelerinden birisi olan Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi de vatandaşların gündeminde ilk sırada yer ediniyor. Her gün binlerce kişiye şifa dağıtan Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi’ne ulaşım ve otobüs hatları araştırılıyor. Peki, Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi’ne iyi mi gidilir? Kocaeli Gündem editörleri sizin için araştırdı.

ATAKENT KOCAELİ CİHAN HASTANESİ NEREDE?

Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi konumu gereğince hem fazlaca iyi bir noktada hem de fena bir noktada. Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yenikent semtinde etkinlik gösteren Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi, metre ile ölçmeye çalışsak eminiz ki, şehrim tam ortasında bulunduğunu tespit ederiz. Zaten fena olduğu yön de tam da burası. Şehrin tam ortasında ve ara sokakların yoğun olduğu bir yerde olması sebebiyle, bazı vatandaşlar Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi’ne ulaşmakta güçlük yaşabiliyorlar.

Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nasıl Gidilir? Atakent Kocaeli Cihan Hastanesi Nerede?

ATAKENT KOCAELİ CİHAN HASTANESİ NASIL GİDİLİR?

Yenikent Mahallesi’ne ulaşım için kullanabileceğiniz otobüs hatları içinde İzmit Tren İstasyonu’ndan hareket eden Hat 32 ve Hat 88, Karakuzu Sokak’tan hareket eden Hat 34, Ayça Sokak’tan hareket eden Hat 71, Dünya Bankası Depolama Alanı’ndan hareket eden Hat 81 ve Hat 81B, Umuttepe Depolama Alanı’ndan hareket eden Hat 105 ve Hat 85 bulunmaktadır. Bu hatlar, İzmit’in değişik noktalarından Yenikent Mahallesi’ne direkt ulaşım sağlar. İlaveten tramvay ile de gezi edebilirsiniz. Bunun için Yenikent durağınada inmeniz gerekiyor. Ardından 15 – 20 dklık yürüyüş yaparak, hastaneye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı data almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.