Oyun

Assassin’s Creed Mirage ücretsiz oldu

Assassin's Creed Mirage ücretsiz oldu

Assassin’s Creed Mirage, son zamanların en popüler oyun serilerinden önde gelen Assassin’s Creed’in son olarak türevi olarak karşımıza çıkıyor ve şimdi ücretsiz olarak oynanabilir durumda! Bu büyük fırsatı kaçırmamak için fazlaca sayıda platformda sunulan ücretsiz erişimi değerlendirebilirsiniz. Bilhassa daha ilkin deneyimlemediyseniz, bu deneyimi yaşamak için muhteşem bir süre!

Oyunun kalıcı olarak ücretsiz olmadığını belirtmek gerekirse de, bu deneyimi hayata devam etmenin parasız olması hakikaten coşku verici. Bilhassa 9. yüzyıl Bağdat’ının detaylı ve etkisi altına alan atmosferini keşfetmek istiyorsanız, Ubisoft’un bu yeni kampanyası tam size bakılırsa. Oyun, sokaklarını dolaşırken zamanı bilgileri keşfetme şansı sunuyor ve bu fırsat, 30 Nisan’a kadar devam ediyor. Bu süre zarfında, oyuncular oyunu tam iki saat süresince ücretsiz olarak deneyimleme olanağına haiz olacaklar.

Assassin’s Creed Mirage’in ücretsiz sürümü PlayStation, Xbox ve PC’de (Epic Games ve Ubisoft vesilesiyle) oynanabilir. Hangi platformu tercih ederseniz edin, ücretsiz sürüme erişmek oldukça rahat. Sadece ilgili platformun mağazasına giderek Assassin’s Creed Mirage sayfasını ziyaret etmeniz ve ücretsiz sürümü indirmeniz kafi olacaktır.

Oyunu denedikten ve 9. yüzyıl Bağdat’ının atmosferine ve hikayesine daldıktan sonrasında, muhtemelen oyunun tam sürümünü satın almak isteyeceksiniz. Neyse ki, bu durumda ilerlemenizin direkt aktarılacağını bilmek sizi mutlu edecektir. Yani, bu ücretsiz deneyimden sonrasında, oyunun tam sürümünü satın almak istediğinizde, kazanmış olduğunuz ilerlemelerle beraber maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Assassin’s Creed Mirage’in ücretsiz tecrübe etme sürümü, oyunculara coşku verici bir zamanı macerayı ücretsiz olarak yaşama fırsatı sunuyor. Şimdi, zamanı Bağdat’ın sokaklarını keşfetme zamanı geldi!

Assassin’s Creed Mirage

Yorum ekle