Dizi

Arka Sokaklar Müge Kimdir? (Müfettiş) Meral Kaplan Sevgilisi

Arka Sokaklar Müge Kimdir? (Müfettiş) Meral Kaplan Sevgilisi

 

Arka Sokaklar Müge Kimdir?  Kanal D ekranlarında 18 sezondur ekranlarda yer edinen Arka Sokaklar dizisinde Müge karakterine güzel oyuncu Meral Kaplan yaşam verecek. Müge, müfettiş olarak diziye iştirak etmiştir.

Şevket Çoruh’un Arka Sokaklara geri dönmesi ile birlikte dizinin izlenme sayılarında tekrardan artışa geçildi. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Meral Kaplan, Zafer Ergin, Özgür Ozan,  İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Hasret Çınar, Furkan Göksel, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Kerimhan Duman, Cansu Ekmek imalatçısı, Sinem Reyhan Kıroğlu, Balamir Eren, Şevket Çoruh benzer biçimde adlar içeriyor.

Arka Sokaklar Müge Kimdir?

Sezon finali öncesi Arka Sokaklar dizisinin oyuncu ekibine Meral Kaplan katıldı. Güzel oyuncu dizide Müge karakterine yaşam verecek. 677.bölüm ile birlikte Arka Sokaklar dizisinin oyuncu ekibine konuk olarak katılan Müge karakteri Müfettiştir. Müge denetleme meydana getirecek. Bakalım sevilen bir karakter mi olacak?

Meral Kaplan Kim?

Arka Sokaklar dizisinde Müfettiş Müge karakterine yaşam veren Meral Kaplan 8 Nisan 1984 Lüleburgaz doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Trakya Üniversitesi lisans eğitiminin peşinden oyunculuk yapabilmek için Ayla Algan, Turgay Tanideal benzer biçimde adlardan oyunculuk dersleri almıştır. Güzel oyuncu daha ilkin Yola Geldik, Adab-ı Muaseret, Hepsi 1, Kutsal Damacana benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.1717242606 607 Arka Sokaklar Muge Kimdir Mufettis Meral Kaplan Sevgilisi

Meral Kaplan Sevgilisi

İnstagramda @1meralkaplan kullanıcı adıyla yer edinen Meral Kaplan 2011-2018 yılları aralığında Erhan Kanioğlu ile evli kalmış ve bu evlilik 2018 senesinde son bulmuştu. Meral Kaplan’ın şu an toplumsal medyaya yansıyan herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Arka Sokaklar 18.Sezon Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu