Dizi

Arka Sokaklar Hüsnü’nün Olaylı Kızı Kimdir? Şule’ye Ne Olacak?

Arka Sokaklar Hüsnü’nün Olaylı Kızı Kimdir? Şule’ye Ne Olacak?

Arka Sokaklar Hüsnü’nün Olaylı Kızı Kimdir? Şule’ye Ne Olacak?

 

Kanal D ekranlarının  sevilen yapımı Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü’nün kızı Şule karakteri izleyenleri kalpten götürmüş olan hareketler hayata geçirmeye devam ediyor.

Şevket Çoruh’un yaşam verdiği Mesut Komiser karakterinin diziye dönmesi ile birlikte coşku hat safhada olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan,  İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Hasret Çınar, Furkan Göksel, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Kerimhan Duman, Cansu Ekmek imalatçısı, Sinem Reyhan Kıroğlu, Balamir Eren benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Arka Sokaklar Hüsnü’nün Olaylı Kızı Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin 28 Mayıs 2024 Cuma günü yayımlanacak olan 677.Bölümünde izleyenleri kalpten götürmüş olan vakalar yaşanacak. 677.Bölümde Hüsnü hususi göreve çıkmış olduğu anda kızı Şule’yi görür. Şule alkollü bir halde Tevfik’in oteline gider. Oda’ya çıkmış olduğu anda babası Hüsnü ile karşılaşır. Hüsnü’nün dünyası başına yıkılır. Zaten Şule’nin bilinmiş olduğu suretiyle ilişkisi hep sıkıntılıydı.

Arka Sokaklar Şule’ye Ne Olacak?

2004 İstanbul doğumlu Ecem Öz, Arka Sokaklar dizisinde Şule karakterine yaşam veriyor. 677.Bölümle birlikte popüler bir karakter olacak. 2024 yılı itibari ile 20 yaşlarının içinde olan Ecem Öz lisans eğitimine oyunculuk üstüne devam etmektedir. Daha ilkin LC Waikiki, Becel, Ülker, Yumoş, Çokokrem benzer biçimde reklam filmlerinde yapımlarda rol alan Ecem Öz 2019 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinde rol almaktaydı. Şule karakterinin sevgilisi Tevfik yüzünden başı belaya girmeye devam ediyor. Şule ve Hüsnü’nün uzun bir süre küs kalması planlanıyor. Bakalım Hüsnü, Şule’ye iyi mi yaptırımlar uygulayacak?1716827166 871 Arka Sokaklar Husnunun Olayli Kizi Kimdir Suleye Ne Olacak

Arka Sokaklar Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle