Arka Sokaklar 19.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi

0

Arka Sokaklar 19.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi

 

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından önde gelen Arka Sokaklar dizisi 18..sezonuna bildiğimiz suretiyle 28 Haziran 2024 Cuma günü veda etmişti. Bu haberimizde Arka Sokaklar 19.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi sorularına cevap bulacağız.

Kanal D ekranlarında 18sezondur seyircisi ile buluşan Arka Sokaklar dizisi 680.bölümüyle birlikte seyircisine veda etmişti. Yapımcı krizi ile karşı karşıya kalan dizi bir dönem ekranlarda olamamıştı. D Media’nın üstlenmesiyle birlikte devam eden dizinin oyuncu kadrosunda Meral Kaplan, Zafer Ergin, Özgür Ozan,  İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Hasret Çınar, Furkan Göksel, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Kerimhan Duman, Cansu Ekmek imalatçısı, Sinem Reyhan Kıroğlu, Balamir Eren, Şevket Çoruh şeklinde adlar içeriyor.

Arka Sokaklar 19.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

28 Haziran 2024 Cuma günü ekranlara veda eden Arka Sokaklar dizisinde krizler yaşanmaya devam ediyor. Diziyi 18 sezondur yöneten Orhan Oğuz’un vedası oldukca konuşuldu. Oyunculara ve set ekibine veda eden Orhan Oğuz yeni sezonda yer almayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda herhangi bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor.

Sezon açılışlarını hep Eylül ayının ikincisi haftası icra eden Arka Sokaklar dizisi yeni sezona da 2024 yılının Eylül ayının ikinci haftasında girecek. Şevket Çoruh’un diziye yine katılmasıyla birlikte eski havanın yakalandığı dizinin yeni sezonunda yapımcılığını D Media üstlenecek.

Arka Sokaklar Yeni Sezon Tarihi

Hem günlük olayların mevzu olarak ele alındığı, hem de İstanbul emniyetinin yapmış olduğu operasyonları mevzu alan Arka Sokaklar dizisinin başrollerini  Zafer Ergin, Özgür Ozan,  İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu ve Şevket Çoruh paylaşıyor. Dizi 19.sezonuyla birlikte Eylül ayının ikinci haftası seyircisi ile buluşacak.

Arka Sokaklar Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.