Genel

Arda Güler'in ablası Nurgül Güler kimdir?

Futbol dünyasının parlayan yıldızlarından Arda Güler, sahadaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Peki ya ablası Nurgül Güler kimdir? Merak edilen bu probleminin yanıtlarını sizler için araştırdık.

Genç futbolcu Arda Güler’in kariyeri her geçen gün yükselişini sürdürüyor. Ancak futbolseverlerin merak etmiş olduğu bir öteki isim de Arda’nın ablası, Nurgül Güler. İşte, Arda Güler’in ablası Nurgül Güler hakkında merak edilenler.

Nurgül Güler kimdir?

Nurgül Güler, Arda Güler’in ablası olarak bilinir. 26 yaşlarında olan Nurgül Güler’in tahsil hayatıyla ilgili detaylı informasyon bulunmamaktadır. Hususi yaşamını ise toplumsal medyadan uzak bir halde sürdürmektedir.

Nurgül Güler, Arda Güler’e oldukça benzeyen bir görünüme haizdir. Kardeşler, toplumsal medyada beraber paylaştıkları fotoğraflarla takipçilerinin dikkatini çekmiş ve “birbirlerinin kopyası” olarak yorumlanmışlardır. Ayrıca Nurgül Güler’in, ailesine ve bilhassa kardeşi Arda Güler’e olan bağlılığı bilinmektedir. Evinde sempatik bir kedi beslemektedir.

Nurgül Güler’in anası Serap Güler ve babası Umut Güler’dir. Güler ailesi, sıcak ve birbirlerine bağlı bir aile olarak bilinmektedir. Nurgül Güler’in gülüşü ve fizyolojik çekiciliği de dikkat çekici özelliklerinden biridir.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu