Genel

Arasta Park AVM’ye Nasıl Gidilir? Arasta Park AVM’ye Giden Otobüsler 2024!

Arasta Park AVM’ye Nasıl Gidilir? Arasta Park AVM’ye Giden Otobüsler 2024!

İzmit’in en seçkin ve en güzide semtlerinden birisi olan Yahya Kaptan’da uzun senelerdir hizmet veren Arasta Park AVM, vatandaşlar tarafınca bir kez daha merak mevzusu oldu. Kocaeli’ye üniversite okumak için ilk kez gelen yada çeşitli sebeplerden dolayı yolu İzmit’e düşen vatandaşlar, Arasta Park AVM’nin konumunu ve iyi mi ulaşım sağlayabileceğini araştırıyor. Kocaeli Gündem olarak Arasta Park AVM’ye ulaşım elde eden otobüsleri sizin için araştırdık. Peki, Arasta Park AVM’ye iyi mi gidilir?

ARASTA PARK AVM NEREDE?

Arasta Park AVM, konum itibariyle İzmit’in en dikkat çeken noktalarından birisidir. Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Arasta Park AVM’nin karşısında Süleyman Demirel Kültür Merkezi, sol tarafında Recep Topaloğlu Spor Salonu ve arka tarafında da 24 Kasım Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Yahya Kaptan’da tam kavşak üstünde etkinlik gösteren Arasta Park AVM, hem Yahya Kaptanlılar hem de İzmitliler tarafınca yoğun rağbet görmekte.

Arasta Park AVM’ye Nasıl Gidilir? Arasta Park AVM’ye Giden Otobüsler 2024!

ARASTA PARK AVM NASIL GİDİLİR?

Arasta Park AVM’ye gitmek için ilk olarak İzmit’e gelmeniz gerekiyor. İzmit’e ulaştıktan sonra herhangi bir tramvay durağından binerek, Yahya Kaptan Durağında inerseniz, Arasta Park AVM’ye ulaşmış olmuş olursunuz. Ayrıca Yahya Kaptan Mahallesi’ne ulaşım elde eden otobüs hatları içinde, Cenup Terminali’nden başlayarak İzmit Otogar, Yeşilova ve Umuttepe’ye kadar hizmet veren Hat 24; Kocaeli genelinde geniş bir güzergaha haiz olan ve Yahya Kaptan’dan geçen Hat 200; çeşitli merkezi noktalara ulaşım elde eden Hat 250; Gölcük’ten İzmit Otogar ve Batı Terminali’ne kadar uzanan, Yahya Kaptan Köprüsü altından dönen Hat 702; Yahya Kaptan ile İzmit merkez içinde hizmet veren Hat 138; ve Yahya Kaptan güzergahında hizmet veren Hat 17 bulunmaktadır. Umuttepe’den kalkan Hat 13 de Yahya Kaptan’a ulaşım sağlar. Bu hatlar, Yahya Kaptan Mahallesi’ne etkin ve direkt ulaşım sağlar. Arasta Park hakkında detaylı data almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu