Amazon Prime Day 2024 ne zaman? Prime Day başladı mı?

0

Amazon Prime Day 2024 ne süre? Prime Day başladı mı?

Meşhur iş insanı Jeff Bezos’un sahibi olduğu Amazon, dünya genelinde büyük bir indirime ev sahipliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. Pandemi ile birlikte yaşamımıza giren ve ilginin her geçen gün arttığı e-ticaret ya da internetle alışveriş, Türkiye’de de büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Vatandaşlar öncesinden almak istedikleri ürünü belirler peşinden dükkan dükkan, mağaza mağaza dolaşarak, o ürünü bulmaya çalışırdı. Ancak şimdilerde yalnız klavye yardımı ile istediğimiz ürüne saniyeler içinde ulaşabiliyor ve hatta o ürünü evimize kadar getirebiliyoruz.

AMAZON PRIME DAY NEDİR?

Amazon Prime Day adından da anlaşılacağı suretiyle Prime müşterileri kapsayan hususi bir indirim günüdür. Her yıl Temmuz ayının ikinci haftasında süregelen bu etkinlikte; evini yenilemek isteyenler için birçok araç-gereç, bilgisayar toplamak isteyenler için birçok bilgisayar parçası ve yeni hobi edinmek isteyenler için oltadan tavlaya, ahşaptan palete kadar birçok kalemde ürüne flaş indirimler uygulanıyor.

Amazon Prime Day 2024 ne zaman? Prime Day başladı mı?

AMAZON PRIME DAY İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Türkiye pazarına yeni girmiş olarak kabul edilen Amazon, hem çalışanlarıyla hem de hizmet standardını geliştirme isteği ile Türkiye’de sayılı e-ticaret sitesi olma yolunda aşama kaydediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıllarda büyük bir personel alımı icra eden ve bilhassa alan kişi temsilciliği düzeyinde mühim atılımlar gerçekleştiren Amazon, Prime Day ile adını daha da duyurmak istiyor. Türkiye’de Amazon Prime Day, 16 Temmuz 2024 Salı günü başlamış olacak ve ortalama yedi gün sürerek, 22 Temmuz 2024 Pazartesi günü sona erecek. Bu tarihlerde alışveriş yapmak isteyen milyonlarca kullanıcı almak istedikleri ürünlerde şok ve flaş fiyatlarla ve indirimlerle karşı karşıya duracak. Amazon Prime Day, şimdiden vatandaşların ilgisini çekti ve bekleyiş başladı.

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.