4 Temmuz 2024 Perşembe İzmir Su Kesintisi! İzmir’de Sular Ne Zaman Gelecek? İZSU Su Kesintileri 2024…

0

(*4*)

4 Temmuz 2024 Perşembe İzmir Su Kesintisi! İzmir’de Sular Ne Zaman Gelecek? İZSU Su Kesintileri 2024…

İzmir’de yaşayan vatandaşlar için su kesintisi detayları büyük ehemmiyet taşımakta ve günlük yaşantılarını direkt etkileyebilmektedir. Kent genelinde yaşanmış olan su kesintileri, çoğu zaman planlı altyapı iyileştirme emek harcamaları yada beklenmedik teknik arızalardan meydana gelmektedir. İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU), bu tür kesintilerle ilgili olarak kesintinin başlangıç ve bitiş saatleri, etkilenen mahalleler ve kesintinin sebebi benzer biçimde eleştiri detayları içeren duyurular yapmaktadır. İzmirliler, su kesintisi programı, bakım onarım faaliyetleri ve acil durum arızaları hakkında son olarak bilgilere İZSU’nun resmi web sitesinden yada mobil uygulaması vasıtasıyla ulaşabilirler. Bu bilgilere erişim, İzmir’deki su kesintisi durumları hakkında süratli ve doğru informasyon edinilmesini sağlayarak, vatandaşların ihtimaller içinde sıkıntıları minimize etmelerine ve günlük programlarını buna gore ayarlamalarına destek sunar.

(*4*)

4 TEMMUZ 2024 PERŞEMBE İZMİR SU KESİNTİLERİ TIKLAYINIZ!

FOÇA
ATATÜRK, FEVZİPAŞA, İSMETPAŞA
04.07.2024 saat 09:00 ile 13:00 içinde ortalama 4 saat su kesintisi olacaktır.
Vana Arızası

KİRAZ
BELİRSİZ(KİRAZ)
04.07.2024 saat 09:00 ile 15:00 içinde ortalama 6 saat su kesintisi olacaktır.
Elektrik Arızası
GDZ EDAŞ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE CERİTLER DOKUZLAR EMENLER GEDİK HİSAR KARABAĞ İSTİKLAL KIRKÖY OVACIK PINARBAŞI SAÇLI SULUDERE UZUNKÖY VELİLER YEŞİLDERE ÇANAKCI ÇATAK MAHALLELERİNDE SU KESİNTİSİ YAŞANABİLİR

ÖDEMİŞ
SEKİKÖY, SEYREKLİ, KAYAKÖY, YENİKÖY, İLKKURŞUN, ÜZÜMLÜ, YENİCEKÖY, DEMİRCİLİ, ÇAMLICA, DEREUZUNYER, ORTAKÖY, KÖSELER
04.07.2024 saat 09:00 ile 17:00 içinde ortalama 8 saat su kesintisi olacaktır.
Elektrik Arızası
GDZ EDAŞ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE SEKİKÖY, ORTAKÖY, KÖSELER, KIZILCA, KERPİÇLİK, KARAKOVA, KARADOĞAN, IŞIK, İLKKURŞUN, DEREUZUNYER, DEMİRCİLİ, ÇAMYAYLA, BÜLBÜLLER, BEBEKLER, KAYAKÖY, YUSUFDERE, YENİKÖY, YENİCEKÖY, VELİLER, ÜZÜMLÜ, TOSUNLAR, SÜLEYMANLAR, SUÇIKTI, ŞİRİNYER, SEYREKLİ, HACIHASAN, KEMER VE YILANLI MAHALLELERİNDE SU KESİNTİSİ YAŞANABİLİR.

TİRE
TURAN
04.07.2024 saat 08:30 ile 09:30 içinde ortalama 1 saat su kesintisi olacaktır.
Ana Boru Arızası

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.