15 Temmuz’da Bankalar Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bugün EFT ve Havale Yapabilir Miyim? İşte 15 Temmuz Bankaların Durumu…

0

15 (*15*) Bankalar Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bugün EFT ve Havale Yapabilir Miyim? İşte 15 Temmuz Bankaların Durumu…

15 Temmuz resmi dinlence olarak 2016 senesinde yaşanmış olan askeri darbe girişiminden dolayı diye deklare edildi. 2024 senesi için 15 Temmuz Pazartesi gününe denk geldiğinden bankada işi olan vatandaşlar, bankaların açık olup olamayacağını merak etti. Bankalar İstanbul Borsası’yla bağlantılı olarak çalıştığından dolayı 15 (*15*) Bankalar Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bugün EFT ve Havale Yapabilir Miyim? İşte 15 Temmuz Bankaların Durumu birçok yurttaş tarafınca merak edildi. İşte cevaplar…

15 TEMMUZ 2024 BANKALAR AÇIK MI? 

15 Temmuz Pazartesi 2024 günü resmi dinlence olduğundan bankalar hizmet vermeyecektir. Bankalar 16 Temmuz Salı günü emek verme sistemlerine kaldıkları yerden devam edecek olup, bankada işi olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirebilecek. 

15 Temmuz'da Bankalar Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bugün EFT ve Havale Yapabilir Miyim? İşte 15 Temmuz Bankaların Durumu...

15 TEMMUZ HAVALE/EFT YAPILIR MI?

15 (*15*) bankalar çalışmazken, havale-EFT işlemleri için engelleme bulunmamaktadır. Havale işlemleri 7/24 gerçekleştirilebileceğinden mobil bankacılık yada ATM üstünden işlem yapılabilecek. 15 Temmuz Pazartesi meydana getirilen EFT işlemiyse hesaplara 16 Temmuz Salı günü geçecek. Fast üstünden para göndermek isteyen kişilerse diledikleri an para gönderimi ve alımı yapabilecek. 

15 Temmuz'da Bankalar Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bugün EFT ve Havale Yapabilir Miyim? İşte 15 Temmuz Bankaların Durumu...

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.