Dizi

13 Urgan Oyuncuları (On Üç Urgan Tam Liste Oyuncu Kadrosu )

13 Urgan Oyuncuları Aybars

13 Urgan Oyuncuları (On Üç Urgan Tam Liste Oyuncu Kadrosu )

 

Youtube dizisi olarak yayınlanacak 13 Urgan Oyuncuları netleşti. Dizide Müjde Uzman, Ali Sürmeli, Mehmet Elmas, Batuhan Bayar şeklinde adlar başrol olarak yer alacak.

İlk sezonu 6 Bölümden oluşacak olan 13 Urgan dizisi Youtube platformunda yayımlanacak. Dijital bir proje olan 13 Urgan dizisinde karanlık işlerle ilgilenen Aybars ve ikizinin çarpıcı hikayesi mevzu olarak ele alınacak. Dizinin yönetmenliğini ise Burak Kuka üstüne alıyor. Dizinin 30dk’lık bölümler halinde yayınlanması planlanıyor.

13 Urgan Oyuncuları

Göksel Kayahan (Aybars)

13 Urgan oyuncuları içinde başrol olarak yer alacak Göksel Kayahan 3 Ekim 1995 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 29 yaşlarının içinde olan oyuncu 185cm uzunluğunda ve 75kg’dır. Lisans eğitiminin peşinden Dialog İletişim, Bosa, Kudret Sabancı şeklinde kurum ve adlardan oyunculuk dersleri almıştır. Kan Çiçekleri dizisinin yıldız isimlerinden kabul edilen Göksel Kayahan daha ilkin Adı Mutluluk, Emanet şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Müjde Uzman (Nurten)

13 Urgan Oyuncuları içinde hanım başrol olarak yer alacak olan Müjde Uzman 26 Eylül 1984 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşınını içinde olan oyuncu modellik ile başlamış olan kariyerine sunucu, oyuncu olarak devam etti. Şu anda reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev Arslan karakterine yaşam veren güzel oyuncu daha ilkin Savaşçı, Kiralık Aşk, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şeklinde yapımlarda rol almıştır.13 Urgan Oyuncuları Nurten

Ali Sürmeli (Hallaç)

13 Urgan dizisinde tecrübesi ile yer alacak olan Ali Sürmeli 7 Nisan 1959 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 65 yaşlarının içinde olan tecrübeli oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Zaza Dayı karakteri ile bilinmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezunu olan oyuncu daha ilkin Çukur, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şeklinde yapımlarda rol almıştır.13 Urgan Oyuncuları Hallaç

(*13*)

Yorum ekle